• Головна
 • Як влаштовано охоронну сигналізацію Ajax
Новини компаній
11:00, 28 жовтня 2022 р.

Як влаштовано охоронну сигналізацію Ajax

Новини компаній

Сучасне життя вимагає оберігати власний будинок від вторгнень надійно та безпечно. Пропонуємо зручний в управлінні, ефективний комплексний захист від зворотних реакцій, стійкий до зламу. Охоронна сигналізація Ajax для дому або офісу дуже проста у використанні, отже, її можна легко встановити власноруч.

На нашому сайті ви можете дізнатись, що таке охоронна система Аякс, вивчити технічні особливості роботи пультової охорони та отримати відповіді від менеджерів на усі питання, що цікавлять.

Охоронна сигналізація Ajax: функції

Охоронна система виконує декілька функцій одночасно:

 • миттєве повідомлення при зламуванні приміщення;

 • подає сигнал при задимленні та появі відкритого вогню;

 • до системи підключено одразу декілька камер;

 • можливе встановлення декількох пристроїв одночасно.

Користувачів неодмінно задовольнить, як працює сигналізація Ajax, тому що поєднання низки актуальних функцій перетворює Ajax в єдиний центр безпеки.

Як влаштовано систему пультової охорони Ajax

Система безпеки складається з:

 • датчиків;

 • системи, яка передає сигнал на пульт спостереження;

 • пульта.

Датчики Ajax детально розпізнають активність на об’єкті, а саме: відкриття дверей, рух та розбиття вікна, також вони ідентифікують задимлення або вогонь у приміщенні, визначають високі коливання температури, реагують на воду на підлозі та вимірюють стрибки температури.

Розрізняють декілька видів приладів вимірювання:

 • датчики розбиття – реагують на пошкодження скла;

 • вібродатчики – відчувають навіть невеликі поштовхи та вібрацію;

 • датчики руху – відгукуються на будь-які переміщення осіб.

Потрібно розуміти для яких цілей та подій ви встановлюєте ці пристрої, та вибрати на сайті оптимальний варіант длярозв’язання своєї задачі.

Згідно статистичних даних, найчастіше злодії проникають у приміщення через двері, тому рекомендовано встановлювати одразу два датчики: один на відкриття дверей, а другий перед входом з реагуванням на рухи тіла. Водночас, для мешканців першого чи останнього поверхів неодмінно треба додатково встановлювати датчики на вікна.

Охоронні компанії відгукуютьсяна всі сигнали небезпеки для приміщення, тому радять, окрім датчиків руху, встановити ще охоронні сигналізації Ajax для дому, які реагують на дим, вогонь та є чутливими до вологи.

Сирени, якими обладнані охоронні пристрої, гучно повідомляють про те, що датчик спрацював і передав сигнал на пульт управління. Параметри сигналів тривоги при зломі можливо налаштувати власноруч за гучністю та тривалістю оповіщення.

Сигнал з датчика направляється безпосередньо на пульт централізованого спостереження. Повідомлення може надходити як за допомогою дротів, так і бездротовим способом. Представник служби охорони має можливість як ввімкнути сигналізацію, так і вимкнути її.

Окрім прийняття сигналу тривоги, пульт центрального спостереження може відстежувати стан датчиків та перевірити якість зв’язку. Деякі пульти мають змогу автоматично відправляти сигнали тривоги на телефон власникам приміщення

ЗавдякиAjax Cloud власник може швидко отримати сповіщення на свій смартфон. Через технології Інтернету можливо легко поновлювати, налаштовувати або керувати сигналізацією. Дуже зручно, знаходячись на роботі або у подорожі, бути впевненим, що вдома все гаразд.

Охоронна сигналізація Ajax допоможе легко захистити себе та свій дім.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Охоронна сигналізація Ajax #Охоронна система Аякс #Сигналізація #Пультова охорона #Безпека #Охоронні сигналізації для дому #Pipl
Оголошення
live comments feed...