• Головна
  • Більше споживачів, але менша тривалість: на Чернігівщині застосували додаткові черги відключення електрики
17:13, 28 жовтня 2022 р.

Більше споживачів, але менша тривалість: на Чернігівщині застосували додаткові черги відключення електрики

Більше споживачів, але менша тривалість: на Чернігівщині застосували додаткові черги відключення електрики

На Чернігівщині збільшили кількість споживачів, яких відключатимуть від електроенергії — за рахунок цього скоротиться тривалість аварійного припинення електропостачання. В Держенергонагляді погодили додаткові десять черг, які додаються до основних. Цю інформацію повідомили в АТ «Чернігівобленерго», пише «Суспільне Чернігів».

– В ці десять додаткових черг входять споживачі, які не живляться від одних ліній з об’єктами критичної інфраструктури. Це дозволить скоротити тривалість перерв в електропостачанні. Але ж «Чернігівобленерго» не зможе чітко сказати, коли будуть починатися та закінчуватися ці перерви. Адже це залежатиме, в якому стані перебуватиме енергосистема України.

В «Чернігівобленерго» пояснили, що графік в такому випадку — це умовне позначення об’єктів, які відключаються у випадку критичної ситуації в енергомережі, тобто погодинних графіків ніхто надати поки що не зможе.

– Чітку тривалість перерви в електропостачанні, а також час її початку та закінчення можна надати тоді, коли будуть введені графіки погодинних відключень. В нашій області вони поки що не застосовуються. І згоду на їх застосування можуть дати тільки в «Укренерго».

Аварійні відключення стосуватимуться не 100% споживачів області, адже є такі, що живляться від одних ліній з об’єктами критичної інфраструктури, які не можна вимикати в будь-якому випадку, розповіли в обленерго.

– Це так звані захищені споживачі першої категорії. Всі, навіть побутові споживачі, які живляться з ними з однієї лінії, в них електропостачання буде постійно.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#електроенергія #Чернігівобленерго #відключення світла
Оголошення
live comments feed...