• Головна
  • Чернігівська «Юність» розгромила лідера Першої ліги (ФОТОРЕПОРТАЖ)
10:21, 7 листопада 2022 р.

Чернігівська «Юність» розгромила лідера Першої ліги (ФОТОРЕПОРТАЖ)

На минулих вихідних чернігівська «Юність» у Чернігові приймала поточного лідера Першої ліги жіночого чемпіонату України – «Янтарочку» (Новояворівськ).

У першому таймі телеглядачі (у зв’язку з військовим станом трибуни були закриті для уболівальників, проте трансляція була доступна в Інтернеті) не побачили забитих м’ячів.

Зате після перерви підлеглі Людмили Лемешко влаштували справжній розгром лідеркам: Віталіна Мазурова на 65-й хвилині відкрила рахунок голам, 17-річна Аделіна Намазова на 77-й хвилині подвоїла рахунок. А на 88-й та 90-й хвилинах Анастасія Стахнюк та все так ж Мазурова довели справу до розгрому: 4-0 на користь «Юності», гравчині якої, до того ж, не реалізували пенальті, призначений на 80-й хвилині.

Це перша перемога «Юності» у поточному сезоні. У дебютному матчі футбольного року вони зіграли унічию 2-2 з кременчуцьким «Лідером».

Нагадаємо, Перша ліга – другий, за силою, дивізіон українського жіночого футболу. Всього у турнірі цьогоріч беруть участь команд.

Наразі «Юність», маючи 4 бали, займає другу сходинку у таблиці, на три очки поступаючись «Лідеру», але маючи гру у запасі.