• Головна
  • Чому для бізнесу обирають електронні ваги
Новини компаній
12:02, 11 листопада 2022 р.

Чому для бізнесу обирають електронні ваги

Новини компаній

На сьогоднішній день найбільшою популярністю користуються ваги електронні. Власне, на них перейшли майже всі магазини, хіба що залишились невеличкі крамниці в віддалених населених пунктах. Але це більше пов’язано з тим, що продавці там просто звикли вже до механічних моделей, і не бачать сенсу витрачатись на нові, електронному принципу дії.

Чому для бізнесу обирають електронні ваги, фото-1

Що ж стосується сучасних торгових точок, то продавці там вже встигли впевнитись у перевагах електронних ваг. А саме:

  • Швидкість зважування;
  • Комфортна робота;
  • Максимальна точність вимірювання.

Тим більше, що зараз асортимент такого обладнання неймовірно великий, а тому вибрати є, з чого. Потрібно лише розуміти, на що звертати увагу, аби підібрати найкращий варіант для свого бізнесу.

Як вибрати електронні ваги

Існує кілька важливих критеріїв, до яких, насамперед, належать:

  • Розмір. Це впливає, відповідно на габарити платформи. Якщо товар сам по собі невеличкий, то можна зупинитись на таких же невеличких вагах. А ось для зважування габаритних товарів, які вимірюються ящиками, мішками тощо, знадобляться вже ваги великого розміру;
  • Межа зважування. Тобто, максимальна вага, яку можна зважити. Настільні моделі, як правило, розраховані на 3 кг, 5 кг або 10 кг. Підлогові моделі вже дозволяють зважувати товар і на 50 кг, і на 300 кг;
  • Спосіб живлення. Сучасний ринок пропонує два варіанти. Перший – стаціонарні електронні ваги, які живляться від електромережі. Гарне рішення для більшості магазинів. Другий варіант – моделі на акумуляторах, які дозволяють працювати автономно. Таке рішення актуальне для ринку або складу, де немає змоги підключитись до мережі. Проте варто враховувати час автономної роботи.

Не зайвим буде розглянути й додаткові функції. Звичайно, що чим більша функціональність, тим дорожче обійдуться електронні ваги, але, в той же час, ці опції підвищують рівень зручності. Наприклад, вбудований калькулятор, врахування ваги тари, перелік товарів. Особливо актуальною є остання функція, яка дозволяє спростити відпуск товару, якщо внести у пам'ять позиції, що продаються частіше за все.

Безумовно, торгові ваги повинні бути якісними. Це не лише забезпечує їх стабільну роботу, а й мінімізує ризик похибки. Власне, похибка в найкращих моделях взагалі відсутня. А точність зважування, як зазначалось вище, є однією з причин, чому й обирають саме ваги з електронним принципом роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Оголошення
live comments feed...