• Головна
  • Чому для бізнесу обирають електронні ваги
Новини компаній
12:02, 11 листопада

Чому для бізнесу обирають електронні ваги

Новини компаній

На сьогоднішній день найбільшою популярністю користуються ваги електронні. Власне, на них перейшли майже всі магазини, хіба що залишились невеличкі крамниці в віддалених населених пунктах. Але це більше пов’язано з тим, що продавці там просто звикли вже до механічних моделей, і не бачать сенсу витрачатись на нові, електронному принципу дії.

Чому для бізнесу обирають електронні ваги, фото-1

Що ж стосується сучасних торгових точок, то продавці там вже встигли впевнитись у перевагах електронних ваг. А саме:

  • Швидкість зважування;
  • Комфортна робота;
  • Максимальна точність вимірювання.

Тим більше, що зараз асортимент такого обладнання неймовірно великий, а тому вибрати є, з чого. Потрібно лише розуміти, на що звертати увагу, аби підібрати найкращий варіант для свого бізнесу.

Як вибрати електронні ваги

Існує кілька важливих критеріїв, до яких, насамперед, належать:

  • Розмір. Це впливає, відповідно на габарити платформи. Якщо товар сам по собі невеличкий, то можна зупинитись на таких же невеличких вагах. А ось для зважування габаритних товарів, які вимірюються ящиками, мішками тощо, знадобляться вже ваги великого розміру;
  • Межа зважування. Тобто, максимальна вага, яку можна зважити. Настільні моделі, як правило, розраховані на 3 кг, 5 кг або 10 кг. Підлогові моделі вже дозволяють зважувати товар і на 50 кг, і на 300 кг;
  • Спосіб живлення. Сучасний ринок пропонує два варіанти. Перший – стаціонарні електронні ваги, які живляться від електромережі. Гарне рішення для більшості магазинів. Другий варіант – моделі на акумуляторах, які дозволяють працювати автономно. Таке рішення актуальне для ринку або складу, де немає змоги підключитись до мережі. Проте варто враховувати час автономної роботи.

Не зайвим буде розглянути й додаткові функції. Звичайно, що чим більша функціональність, тим дорожче обійдуться електронні ваги, але, в той же час, ці опції підвищують рівень зручності. Наприклад, вбудований калькулятор, врахування ваги тари, перелік товарів. Особливо актуальною є остання функція, яка дозволяє спростити відпуск товару, якщо внести у пам'ять позиції, що продаються частіше за все.

Безумовно, торгові ваги повинні бути якісними. Це не лише забезпечує їх стабільну роботу, а й мінімізує ризик похибки. Власне, похибка в найкращих моделях взагалі відсутня. А точність зважування, як зазначалось вище, є однією з причин, чому й обирають саме ваги з електронним принципом роботи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...