• Головна
  • Гороскоп на тиждень 21-27 листопада: кому зірки пророкують зміни в особистому житті
09:01, 20 листопада 2022 р.

Гороскоп на тиждень 21-27 листопада: кому зірки пророкують зміни в особистому житті

Гороскоп на тиждень 21-27 листопада: кому зірки пророкують зміни в особистому житті

Попереджений – значить озброєний! Вже завтра розпочнеться черговий тиждень, зі своїми складнощами, успіхами та переживаннями. На всіх нас чекають різні події як успішні, так і не дуже. Але все це складові життя, без яких неможливо.

Тож пропонуємо Вам ознайомитись із гороскопом для всіх знаків на 21-27 листопада:

Гороскоп на тиждень з 21-27 листопада: ОВЕН (21 березня – 20 квітня)

Бiльше часу присвячуйте вiдпочинку i розвагам. У понедiлок поспiшайте реалiзувати плани першої необхiдностi. У вiвторок не варто поспiшати зi скороспiшними висновками. Проведiть якомога бiльше вечорiв на цьому тижнi в тiсному сiмейному колi. Починаючи з другої половини тижня, роботу над важливими для вас проектами слiд вести в спiвпрацi з однодумцем, наодинцi вам не впоратися. В п`ятницю вiрогiднi переживання, пов`язанi з роботою.
Сприятливi днi: 22, 26; несприятливi: 21.

Гороскоп на тиждень з 21-27 листопада: ТЕЛЕЦЬ (21 квітня – 21 травня)

Цей тиждень може виявитися сприятливим часом для перегляду системи цiнностей, а також для перетворення теорiї в практику. Прагнiть оцiнювати справи з погляду дальньої перспективи. Подiї цього тижня агукатимуться через значну кiлькiсть часу. У понедiлок можливi прорахунки, пов`язанi зi стомленням вiд вихiдних. В середу у ваших планах можуть вiдбутися iстотнi змiни. У четвер для вирiшення проблем, що накопичилися, буде потрiбна стараннiсть i тривала кропiтка робота. Не рубайте з плеча.
Сприятливi днi: 21, 23; несприятливi: 22.

Гороскоп на тиждень з 21-27 листопада: БЛИЗНЮКИ (22 травня – 21 червня)

Цього тижня вам стануть в нагодi такi якостi, як швидкiсть ухвалення i здiйснення рiшень, внутрiшнiй спокiй i витривалiсть. Чим бiльше ви попрацюєте у вiвторок, тим бiльшi одержите прибутки. В п`ятницю прагнiть не тиснути на оточуючих, оскiльки вони цього дня будуть образливi i не схильнi виконувати вашi вимоги. У суботу не вiдмовляйтеся вiд запрошення: можливо, саме друзi допоможуть вам дiловою порадою. Намагайтеся придiляти бiльше часу дiтям.
Сприятливi днi: 25, 27; несприятливi: 22.

Гороскоп на тиждень з 21-27 листопада: РАК (22 червня – 22 липня)

Iнтуїцiя - ваш вiрний i надiйний друг на цьому тижнi. Варто навчитися їй довiряти, принаймнi - на цей перiод. Присвятiть якийсь час розробцi планiв дiяльностi на найближчий час. Не форсуйте подiї i не намагайтеся робити десять справ одночасно. У вiвторок вас можуть порадувати сприятливi подiї у вашому життi. У четвер вам може здатися, що ви вiдчуваєте затишшя перед бурею. Цiлком можливо, що так воно i є: накопичуйте сили i заспокоюйтеся, щоб легше було тримати себе в руках, коли вона прийде. В п`ятницю може виникнути необхiднiсть вiдстоювати свої iнтереси.
Сприятливi днi: 23; несприятливi: 24.

Гороскоп на тиждень з 21-27 листопада: ЛЕВ (23 липня – 22 серпня)

Цього тижня ваша iнтуїцiя допоможе вам спланувати подiї найближчого майбутнього, що, поза сумнiвом, пiде вам на користь. У понедiлок дiловi iнтереси будуть в суперечностi зi старою дружбою. Зiрки рекомендують не нехтувати друзями. Середа, можливо, подарує вам декiлька шансiв, один перспективнiший за iнший. Якщо не можна схопити все, ловiть за хвiст той, який вас найбiльше влаштовує. Не розповiдайте свої таємницi навколишнiм людям, оскiльки вашi слова можуть невiрно розтлумачити.
Сприятливi днi: 22, 23; несприятливi: 25.

Гороскоп на тиждень з 21-27 листопада: ДІВА (23 серпня – 23 вересня)

Цього тижня виявляться вдалими турботи про зовнiшнiсть, поїздки i подорожi. У понедiлок ваш задум, оформлений письмово, може пiдтримати впливова людина. У вiвторок захочеться навести лад, все розкласти по поличках, навiть власнi думки i почуття. У серединi тижня хтось буде пильно стежити за вашими справами i зробить висновки, якi можуть серйозно вплинути на вашу долю. Близькiй людинi знадобиться ваша порада.
Сприятливi днi: 22; несприятливi: 27.

Гороскоп на тиждень з 21-27 листопада: ТЕРЕЗИ (24 вересня – 23 жовтня)

Головне завдання i мета на цьому тижнi - знайти взаєморозумiння з оточуючими. Знаходячись в станi конфлiкту, ви навряд чи зможете зробити хоч щось корисне для себе. Тиждень буде багатий подiями, дозволить запастися цiкавими враженнями i посприяє здiйсненню найсмiливiших планiв. Новi справи краще починати в середу - тодi вам супроводжуватиме успiх. Намагайтеся не давати обiцянок: виконати їх вам буде достатньо складно. Кращим вiдпочинком у вихiднi буде нетривала подорож.
Сприятливi днi: 25, 27; несприятливi: 21.

Гороскоп на тиждень з 21-27 листопада: СКОРПІОН (24 жовтня – 21 листопада)

Цього тижня вiрогiднi змiни. Друзi або високi покровителi допоможуть утiлити в життя смiливi починання. Понедiлок - сприятливий день для творчостi i нових iдей. В середу спробуйте закiнчити старi справи i проекти, оскiльки у четвер ви зможете зайнятися чимось новим. Намагайтеся врегулювати суботнi розбiжностi з оточуючими мирним шляхом.
Сприятливi днi: 21, 22; несприятливi: 26.

Гороскоп на тиждень з 21-27 листопада: СТРІЛЕЦЬ (22 листопада – 21 грудня)

Цього тижня вас усюди супроводжуватиме легкий налiт таємничостi. Що б з вами не вiдбувалося, оточуючi будуть схильнi дивуватися з цих подiй, навiть якщо вас вони абсолютно не стосуватимуться. У вiвторок ви можете бути нестриманi на язик: цього дня вам краще помовчати. Не ухвалюйте скороспiшних рiшень, обдумуйте свої вчинки по кiлька разiв. В середу вас можуть спокушати новизною. Цього дня добре бути в дорозi - вiн сприятливий для початку поїздок i подорожей. В п`ятницю бажано не метушитися даремно i не давати обiцянок.
Сприятливi днi: 22, 26; несприятливi: 23.

Гороскоп на тиждень з 21-27 листопада: КОЗЕРІГ (22 грудня – 20 січня)

Не дивлячись на те, що всi вiдпочивають, для вас час вiдпочинку поки не настав: зараз треба докласти останнi зусилля для того, щоб завершити справи, якi ви довго i наполегливо опрацьовували. Можливо, вам зараз здається, що попереду ще гора справ, що з ними неможливо впоратися. Не сумуйте - почнiть з малого i, крок за кроком, ви зрушите гору з мiсця.
Сприятливi днi: 21, 27; несприятливi: 24.

Гороскоп на тиждень з 21-27 листопада: ВОДОЛІЙ (21 січня – 18 лютого)

Цього тижня можливi змiни в особистому життi i на службi. Пожинаючи плоди своєї працi, спробуйте не розслаблятися, iнакше вашi плани виявляться побудованими на пiску. Проявiть терпiння i спробуйте не сперечатися з начальством. Не бiйтеся узяти на себе вiдповiдальнiсть, вiд цього ви тiльки виграєте. Покращають вiдносини з офiцiйними iнстанцiями. У вiвторок, перш нiж прийняти нову пропозицiю, переконайтеся, що це не обман.
Сприятливi днi: 21; несприятливi: 22.

Гороскоп на тиждень з 21-27 листопада: РИБИ (19 лютого – 20 березня)

Наступив сприятливий тиждень для яскравих творчих звершень. Вас обов`язково вiдвiдає осяяння, ваше завдання - не проспати його вiзит. На вас чекає успiх в справах i новi партнери по бiзнесу. Слiд стриматися, якщо у вас з`явиться палке бажання оцiнити вчинки iнших людей i гучно їх прокоментувати. У четвер ви можете втратити спокiй i сон - i причина цьому буде далека вiд романтики. П`ятниця може виявитися прекрасним днем для професiйних досягнень.
Сприятливi днi: 23; несприятливi: 22.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гороскоп #астрологія #гороскоп на тиждень #гороскоп для всіх Знаків зодіаку
Оголошення
live comments feed...