• Головна
  • Чернігівська лікарня просить 21 млн грн коштів проєкту United24 на оновлення обладнання
19:49, 23 листопада 2022 р.

Чернігівська лікарня просить 21 млн грн коштів проєкту United24 на оновлення обладнання

Чернігівська лікарня просить 21 млн грн коштів проєкту United24 на оновлення обладнання

Комунальне некомерційне підприємство “Чернігівська центральна районна лікарня” звернулось до Міністерства охорони здоров’я з пропозицією щодо виділення 21 млн грн з проєкту United24 на оновлення обладнання медичного закладу. Йдеться про придбання апарату комп’ютерної томографії, заміну ліфта та відновлення промислового обладнання для пральної.

Про це повідомляє експертна організація StateWatch із посиланням на лист Чернігівської районної лікарні до Міністерства охорони здоров’я.

Представники Чернігівської центральної районної лікарні обґрунтовують потребу придбання апарату комп’ютерної томографії необхідністю забезпечення своєчасної діагностики церебровозкулярних захворювань гострої хірургічної патології грудної та черевної порожнини, множинних травм тощо. Лікарня розглядає купівля комп’ютерного томографу Access CT (кат. №728116) (в 32-зрізовій конфігурації Access CT Pro) виробництва Philips Medical Systems.

В обгрунтуванні також йдеться про необхідність відновлення застарілого та пошкодженого прального обладнання з огляду на високе навантаження на пральну лікарні, особливо умовах загострення хвороби COVID-19 Для придбання розглядається пральне обладнання виробництва Primus (Чехія).

Представники лікарні також наголошують на необхідності оновлення ліфту з огляду на застарілість того, що наразі є в медичному закладі, а також неодноразові попередження ПАТ “ОТІС” спеціалізоване ліфтове управління №5”, що надає послуги з технічного обслуговування ліфтів в лікарні. Як пропозиція розглядається ліфт Gen2 виробництва ОТІС (Іспанія).

Чернігівська лікарня просить 21 млн грн коштів проєкту United24 на оновлення обладнання, фото-1

На вказані потреби Чернігівська центральна районна лікарня просить 21 млн грн проєкту United24:

  • Придбання апарату комп’ютерної томографії - 17 млн грн
  • Придбання лікарняного ліфта в головний стаціонарний корпус лікарні (з монтажем та налагоджувальними роботами) - 2,9 млн грн
  • Придбання (відновлення) промислового обладнання для пральної (з монтажем та налагоджувальними роботами) - 1,1 млн грн

Водночас станом на середину листопада розгляд вказаного питання Комісією з питань розподілу коштів для задоволення потреб охорони здоров’я не проводився.

Комісія здійснює розподіл коштів гуманітарної допомоги на медицину згідно з Порядком використання коштів з рахунка для задоволення потреб охорони здоров’я, затвердженим постановою Кабміну.

Експертна організація StateWatch закликає владу зробити всю інформацію про витрати на відбудову країни публічною та підзвітною.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#чернігівська лікарня #обладнання #медичний заклад
Оголошення
live comments feed...