• Головна
  • Стрижень стане чистішим: чернігівський виконком прийняв програму
19:07, 24 листопада 2022 р.

Стрижень стане чистішим: чернігівський виконком прийняв програму

ФОТО: Andrii Kazun

ФОТО: Andrii Kazun

Сьогодні, 24 листопада, на засідання виконавчого комітету Чернігівської міської ради були погоджені зміни до Програми поліпшення екологічного стану міста Чернігова на 2021 – 2025 роки (в галузі житлово-комунального господарства).

- Основним питанням цієї програми є перелік заходів, які необхідно закласти та клопотати перед державним бюджетом з питання ріки Стрижень. Найгірший стан ріки від гідроспоруди на Героїв Чорнобиля до гідроспоруди на вулиці Київській. В нас всього 4 заходи: будівництво двох систем міні-очистних споруд у районі Чорториївського яру та вулиці Волонтерів, будівництво зливової каналізації від Миру до вулиці Мстиславської та реконструкція каналізаційних колекторів, тому що вони у незадовільному стані, - пояснив начальник управління ЖКГ міської ради Ярослав Куц. Ми будемо клопотати у наступному році, щоб область дала нам кошти на проектування двох споруд в районі Чорториївського яру та вулиці Волонтерів. Все решта – будемо звертатися до ОВА з проханням клопотати перед Мінекології з питання виділення коштів на вирішення екологічних питань.

Загальний обсяг коштів, закладених у програму – 692 мільйони 614 тисяч 680 гривень, у наступному році планується витратити 116 мільйонів 801 тисячу 840 гривень.

Члени виконкому одноголосно прийняли зміни до програми. Тепер її мають затвердити депутати міської ради.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Стрижень #Ярослав Куц #очищення #очищення річки #річка Стрижень #виконком
Оголошення
live comments feed...