• Головна
  • Як надати домедичну допомогу: чернігівців навчають експерти ДСНС
13:04, 28 листопада 2022 р.

Як надати домедичну допомогу: чернігівців навчають експерти ДСНС

Чернігівщина забруднена вибухонебезпечними предметами. Роботи з розмінування області почалися після її деокупації на початку квітня. Проте і досі прикордоння чи не щодня обстрілюється зі ствольної артилерії, гранатометів та мінометів, а від ракетних ударів потерпає вся Україна.

Тож вкрай важливо знати правила надання домедичної допомоги та поводження з вибухонебезпечними предметами. Для проведення тренінгу з даних питань до Чернігова прибули експерти ДСНС з Волині, повідомляє телеканал «Новий Чернігів».

Як надати домедичну допомогу: чернігівців навчають експерти ДСНС, фото-1

– Ми у складі позаштатної групи прибули до вас (Чернігова, – прим.) із Головного управління ДСНС з Волині для проведення інформування населення діям щодо поводження з вибухонебезпечними предметами, діям у разі отримання сигналів оповіщення, загрози радіаційного, хімічного зараження, ядерного вибуху та повітряної тривоги. Крім того, окремо ще інформуємо і проводимо заняття з людьми щодо надання домедичної допомоги на догоспітальному етапі, – розповідає керівник позаштатної групи Головного управління ДСНС України у Волинській області Іван Дунайський.

Іван Дунайський

Іван Дунайський

Мета заходу – підвищення рівня обізнаності цивільного населення щодо ризиків, пов'язаних із поводженням з вибухонебезпечними предметами та зведення до мінімуму людських жертв. Працівники ДСНС також ділилися практичними навичками з аудиторією.

Експерти також розповіли про методи захисту від радіаційної небезпеки. ДСНСники підкреслюють - до цього питання треба ставитися серйозно.

ДСНС обіцяють: подібні заходи й надалі будуть проводиться для інформування людей, які перебували в зоні бойових дій або під окупацією.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#домедична допомога #ДСНС #Волинь #Іван Дунайський
Оголошення
live comments feed...