• Головна
  • Все ближче до Європи: Чернігів отримає нових побратимів у Німеччині та Франції
15:02, 30 листопада 2022 р.

Все ближче до Європи: Чернігів отримає нових побратимів у Німеччині та Франції

Засідання міської ради, світлина Сєргєя Карася

Засідання міської ради, світлина Сєргєя Карася

Чернігівська міська рада, в рамках 24-ої сесії VIIIскликання, прийняла рішення про наміри встановлення партнерства між українським Черніговом та Реймсом (Франція) і Аахеном (Німеччина).

Мер Аахена Сібилла Кеупен була присутня на засідання міської ради Чернігова через інтернет-зв’язок.

-Для мене велика честь, від імені громади міста, підтвердити наміри встановлення партнерства між Черніговом та Аахеном з наступним підписанням угоди про партнерство та солідарність. Метою підписання угоди є початок розвитку співробітництва між Черніговом та Аахеном у сферах енергоефективності, теплогенерації, водопостачання та водовідведення, сміттєпереробки, громадського транспорту, розвитку міської інфраструктури, планування громадського простору у Чернігові, а також співробітництво у галузі освіти, культури та подальшого розвитку місцевого самоврядування, - зазначив мер Чернігова Владислав Атрошенко.

Голова Аахена наголосила на підтримці аахенцями, зокрема, та німцями, загалом, України:

-Від всього серця я хочу висловити вам слова підтримки, солідарності та співчуття від Аахена та аахенців. Ми співчуваємо усім, хто зазнав втрат у цій страшній війні. Ця війна – це напад, також, на європейські традиції. Німеччина, та, у першу чергу, Аахен, завжди були на боці України, - підкреслила пані Кеупен.

Також напочатку листопада до Чернігова мала приїхати делегація з французького Реймса, але, за словами Владислава Атрошенка, візит був перенесений через загрозу ракетних обстрілів. Тим не менш, співпраця налагоджується й з цим французьким містом:

-На минулому тижні у місті Реймс відбулося підписання листа про наміри встановлення партнерства між Реймсом та Черніговом (у закордонне відрядження їздив секретар міськради Олександр Ломако). Наступним етапом буде підписання угоди про партнерство, яке заплановане на 2023-й рік, - заявив мер Чернігова.

Депутати підтримали партнерство як з Реймсом, так й з Аахеном. Тепер Владислав Атрошенко, також за допомогою інтернет-зв’язку, має прийняти участь у засіданні міської ради Аахена, на якій німецькі депутати мають прийняти аналогічне рішення.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Аахен #Владислав Атрошенко #міська рада #Реймс #Сібилла Кеупен
Оголошення
live comments feed...