• Головна
  • Міська рада Чернігова погодила передачу надр у користування
08:56, 1 грудня 2022 р.

Міська рада Чернігова погодила передачу надр у користування

Міська рада Чернігова погодила передачу надр у користування

Чернігівська міська рада погодила рішення про передачу в користування ТОВ «ДП Чернігів Екоінвест» надр, що містять корисні копалини місцевого значення.

Мова йде про видобуток піску з чернігівського родовища.

- Після отримання дозволу на користування надрами з метою видобування пісків Чернігівського родовища, буде проведено додаткову оцінку впливу на довкілля на більш пізній стадії проектування, перед затвердженням проекту розробки родовища. Крім того, при проектуванні та проведенні робіт з розробки родовища ТОВ «ДП Чернігів Екоінвест» гарантує дотримання вимог чинного законодавства України, зокрема, у сфері охоронного навколишнього природного середовища, - зазначив у пояснювальній записці до цього проекту начальник управління ЖКГ Ярослав Куц.

ТОВ «ДП Чернігів Екоінвест» має забезпечити розробку проектної документації з дотриманням вимог діючих будівельних норм та правил, державних стандартів України, - проходження комплексної експертизи розробленої проектної документації у порядку, проведення процедури оцінки впливу на довкілля (ОВД) та отримання необхідних дозвільних документів і погоджень, встановлених чинним законодавствам України для відповідних видів робіт та діяльності.

Рішення про передачу надр у користування було підтримано 26-ю голосами з 30-ті присутніх на сесії народних обранців.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#видобуток піску #Ярослав Куц #сесія міськради #депутати #ТОВ «ДП Чернігів Екоінвест»
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...