• Головна
  • Гороскоп на тиждень 5-11 грудня: Овнам – витрати, Близнюкам – проблеми зі здоров‘ям, Ракам – приємні несподіванки
09:01, 4 грудня 2022 р.

Гороскоп на тиждень 5-11 грудня: Овнам – витрати, Близнюкам – проблеми зі здоров‘ям, Ракам – приємні несподіванки

Гороскоп на тиждень 5-11 грудня: Овнам – витрати, Близнюкам – проблеми зі здоров‘ям, Ракам – приємні несподіванки

Попереджений – значить озброєний! Вже завтра розпочнеться черговий тиждень, зі своїми складнощами, успіхами та переживаннями. На всіх нас чекають різні події як успішні, так і не дуже. Але все це складові життя, без яких неможливо.

Тож пропонуємо Вам ознайомитись із гороскопом для всіх знаків на 5-11 грудня:

Гороскоп на тиждень з 5-11 грудня: ОВЕН (21 березня – 20 квітня)

Тиждень повний нових зустрiчей, несподiваних знайомств, у зв`язку з чим зiрки попереджають про непередбаченi витрати. Перiод може бути пов`язаний з ослабленням здоров`я. Для немолодих чоловiкiв i пiдлiткiв-Овнiв фiзичнi перевантаження або нервова напруга можуть стати причиною стресiв i захворювань.
Сприятливi днi: 8; несприятливi: 5.

Гороскоп на тиждень з 5-11 грудня: ТЕЛЕЦЬ (21 квітня – 21 травня)

Деяка неуважнiсть, зайва довiрливiсть або помилкове уявлення про партнера може привести Тiльцiв до фiнансових втрат. Початок тижня може бути не з легких. Вiрогiднi нерозумiння зi сторони оточуючих, неприємнi збiги обставин. Тиждень серйозних провокацiй i конфлiктiв.
Сприятливi днi: 9, 11; несприятливi: 7.

Гороскоп на тиждень з 5-11 грудня: БЛИЗНЮКИ (22 травня – 21 червня)

Ймовiрне погiршення самопочуття Близнюкiв: головний бiль, млявiсть, загострення хронiчних захворювань. Цi нездужання можуть порушити нормальний ритм життя Близнюкiв. Хвороба в цей тиждень може набути затяжного характеру. Але Близнюкам може пощастити в бiзнесi. Багато хто з них подолає пiдступи супротивникiв i ворогiв, полiпшить своє матерiальне становище в результатi поїздок або справ, пов`язаних з розширенням бiзнесу або з новими контактами, особливо з iноземними дiловими партнерами.
Сприятливi днi: 5, 10; несприятливi: 9.

Гороскоп на тиждень з 5-11 грудня: РАК (22 червня – 22 липня)

Тиждень пройде достатньо напружено. Втома минулого тижня може ускладнитися проблемами сiм`ї або сварками з коханою людиною. Ракам буде важко зберiгати спокiй, слiдувати своїм установкам, зберiгати вiрнiсть переконанням. А це може призвести до конфлiктiв i погiршення самопочуття. Друга половина тижня буде бiльш вдалою. її подiї на деякий час можуть вiдновити втрачену вiру Ракiв в майбутнє. Можливi приємнi несподiванки, поповнення сiмейства, прийоми родичiв, маленькi сiмейнi свята.
Сприятливi днi: 8; несприятливi: 7.

Гороскоп на тиждень з 5-11 грудня: ЛЕВ (23 липня – 22 серпня)

Становище Левiв цього тижня буде важким, але не безнадiйним, хоча нiщо з того, що вони зроблять, не приведе до успiху. Вiрогiднi великi фiнансовi витрати. Ви повиннi будете проявити дипломатичнi здiбностi. Не виключено, що початок тижня зажадає ухвалення важливих рiшень в особистому життi. Сприятливi заручини, зачаття.
Сприятливi днi: 6, 10; несприятливi: 5.

Гороскоп на тиждень з 5-11 грудня: ДІВА (23 серпня – 23 вересня)

У другiй половинi тижня вiрогiднi неприємностi через плiтки i наговори таємних недоброзичливцiв. Вашi сили пiдуть на з`ясування вiдносин. Тиждень може принести нерозумiння i нелади вдома, в учбовому закладi i на роботi. Вам не уникнути непотрiбних розмов i втомливої роботи з документами.
Сприятливi днi: 8; несприятливi: 11.

Гороскоп на тиждень з 5-11 грудня: ТЕРЕЗИ (24 вересня – 23 жовтня)

Тиждень характеризується пiдступами, агресiєю, брехнею, зрадою. Ймовiрно, що таємний недруг спробує пiдставити вам пiднiжку, але в результатi сам опиниться в невигiдному свiтлi. Ви безпiдставно остигнете до роботи i вiдчуєте розчарування буквально у всьому. Такий стан може значно ускладнити справи.
Сприятливi днi: 9; несприятливi: 6.

Гороскоп на тиждень з 5-11 грудня: СКОРПІОН (24 жовтня – 21 листопада)

Тиждень отримання сокровенних знань, молитов, очищення i покаяння. Багато Скорпiонiв вiдчують руку допомоги, пiдтримку i заступництво вищих сил. У деяких це вiдчуття може викликати упевненiсть у своїй правотi i силах. Можливо, що цей тиждень буде наповнений суперечливими подiями, одна частина яких буде пов`язана з активною дiяльнiстю Скорпiонiв, а iнша - з їхнiм пасивним спогляданням дiяльностi найближчого оточення.
Сприятливi днi: 7, 11; несприятливi: немає.

Гороскоп на тиждень з 5-11 грудня: СТРІЛЕЦЬ (22 листопада – 21 грудня)

Тиждень припускає зваблення, обмани, порожнi iлюзiї. Запалена уява може пiдштовхнути Стрiльцiв до непродуманих вчинкiв, марних фiнансових витрат, авантюрних заходiв. Зростає агресивнiсть Стрiльцiв. Вони можуть приймати жорсткi рiшення. Життєвий потенцiал має тенденцiю до зниження. Можливi спокуси або любовна зустрiч, яка принесе багато неприємностей.
Сприятливi днi: 7; несприятливi: 8.

Гороскоп на тиждень з 5-11 грудня: КОЗЕРІГ (22 грудня – 20 січня)

У емоцiйному планi тиждень пройде достатньо напружено: почуття переважатимуть над розумом, що може призвести до помилок. Козероги будуть здатнi на служiння ближнiм аж до самозречення. Тиждень припускає пiзнання, стараннiсть, обов`язок, правду. Козероги можуть опинитися перед складним вибором. Тi, хто придiляє дуже велику увагу матерiальнiй сторонi життя, можуть втратити бiльше, нiж отримати.
Сприятливi днi: 10; несприятливi: 8.

Гороскоп на тиждень з 5-11 грудня: ВОДОЛІЙ (21 січня – 18 лютого)

Вiрогiднi рiзкi змiни настрою i планiв. Тиждень зажадає вiд Водолiїв великих зусиль над собою, якi можуть здатися їм безглуздими. Емоцiйний фон багатьох Водолiїв буде дуже бурхливим, що з`явиться причиною втоми i роздратування в кiнцi тижня. Перша половина тижня обiцяє прорахунки або обмани - ваша зайва довiрливiсть спричинить за собою фiнансовi втрати.
Сприятливi днi: 8, 10; несприятливi: немає.

Гороскоп на тиждень з 5-11 грудня: РИБИ (19 лютого – 20 березня)

Тиждень сприятливий для вiдряджень, подорожей. Енергетичний потенцiал бiльшостi Риб буде високим. В дорозi чекають успiх, пригоди, творчi i особистi перемоги або успiхи в дiлових операцiях. Тиждень сприятливий для придбань. Вiн може стати плiдним, якщо ви зумiєте сконцентрувати свою енергiю i знайдете їй правильний вихiд.
Сприятливi днi: 6; несприятливi: немає.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гороскоп #астрологія #гороскоп на тиждень #гороскоп для всіх Знаків зодіаку
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...