• Головна
  • Раїса Борщ: «Ми живемо на цьому світі для любові!»
13:04, 4 грудня 2022 р.

Раїса Борщ: «Ми живемо на цьому світі для любові!»

Раїса Борщ: «Ми живемо на цьому світі для любові!»

Вітаємо! 27 листопада свій ювілей відсвяткувала заслужена артистка України, художня керівниця та головна диригентка Капели бандуристів ім. Остапа Вересая, викладач-методист Чернігівського музичного коледжу ім. Л. Ревуцького Раїса Борщ. Привітати ювілярку зібралися численні шанувальники бандурного мистецтва та її таланту, рідні та близькі. Про це повідомляє пресцентр Чернігівського обласного філармонійного центру фестивалів та концертних програм.

Понад півстоліття пані Раїса - на сцені. Як співачка, бандуристка, диригентка. Не злічити лауреатів всеукраїнських і міжнародних конкурсів, яких вона виховала як педагогиня. Вітаючи мисткиню з ювілеєм, директорка департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської ОВА Людмила Замай підкреслила: «Капела бандуристів — це легенда Сіверського краю, відома далеко за межами нашої області. Ми дуже горді, що ви популяризуєте українську пісню, яка є генетичним кодом нашої нації».

Цього дня Раїса Борщ разом зі своїм колективом презентувала концертну програму «Я хочу бачити вас, друзі!» До неї увійшли найпопулярніші твори з репертуару капели – це авторські пісні Раїси Борщ і твори українських, зарубіжних композиторів в її аранжуванні, зокрема, «Зачарована Десна», «І знову лине...», «Батьків моїх земля», «Весна шаліє над Десною», «Santa Lucia» та інші.

Чільне місце у концертній програмі відведено постатям захисників українського народу, які нині боронять рідну землю від ворога. Прозвучали і народні пісні як присвята батькам ювілярки. Диригував капелою чоловік мисткині – головний хормейстер, заслужений працівник культури України Микола Борщ. І недаремно для свого сольного виступу він обрав пісню Ігоря Поклада та Ігоря Бараха «Кохана».

Під час творчої зустрічі в філармонійному центрі Раїса Борщ презентувала свою поетичну збірку «Ніщо не віщувало нам війни». Разом з авторкою щемливі вірші зі збірки представив глядачам і слухачам заслужений артист України Олексій Биш. У відповідь на численні вітання друзів в колеги пані Раїса зазначила: «Всі теплі слова надихають нас на творчість”. І наголосила: «Ми живемо на цьому світі для любові — творити добро, любити та дарувати любов».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Раїса Борщ #ювілей #музичний коледж #диригентка #капела бандуристів #музичний коледж Ревуцького
Оголошення
live comments feed...