• Чернігівський біатлоніст Прима в'їхав у першу десятку етапу Кубку світу
12:11, 18 грудня 2022 р.

Чернігівський біатлоніст Прима в'їхав у першу десятку етапу Кубку світу

Артем Прима

У суботу, 17 грудня, в рамках етапу Кубка світу з біатлону у французькому Ансі пройшла гонка переслідування серед чоловіків. Переможцем став представник Норвегії Стурла Легрейд, а кращий результат серед українців показав чернігівець  Артем Прима.

Про це повідомляє видання "Новини.Live"

Прима лише на останній стрільбі припустився промаху, однак і це не завадило йому піднятися в десятку найкращих. Й це при тому, що стартував він лише  18-м. Переможцю чернігівець програв 1 хвилину 21,2 секунди.

Ще один українець - Антон Дудченко за чотири стрільби допустив п'ять промахів, та фінішував 31-м. Богдан Цимбал, який стартував 44-м, покращив свій результат та  закінчив гонку на  35-му місці.

У загальному залику Кубку світу Прима займає 33-тю позицію, ще один представник Чернігова Тарас Лесюк посідає 68-му сходинку.

Нагадаємо, наразі Федерація біатлону України виношує плани відбудови чернігівської лижної бази