• Головна
  • «Економічний RestART»: чернігівські бібліотекарки консультуватимуть підприємців
17:18, 27 січня 2023 р.

«Економічний RestART»: чернігівські бібліотекарки консультуватимуть підприємців

Бібліотекарка, зображення з Інтернету

Бібліотекарка, зображення з Інтернету

Чернігівська міська бібліотека імені М. Коцюбинського стала центром підтримки креативної молоді та підприємництва.

Про це повідомляє Чернігівська міська комунальна ЦБС.

Також бібліотека поповнилась комплектами нової техніки (ноутбуки та навушники), за допомогою яких креативна молодь та підприємці нашого міста зможуть прослуховувати онлайн-курси з креативної тематики, подавати заявки на навчання, організовувати та проводити онлайн-зустрічі із потенційними покупцями та партнерами та навіть продавати власну продукцію чи послуги онлайн.

Бібліотекарі, що працюють в Централізованій бібліотечній системі, пройшли спеціалізоване навчання та готові допомогти й проконсультувати мешканців Чернігова, як розширити власні знання в креативній сфері, а також отримати доступ до сучасних технічних засобів, що дають змогу розвивати власну креативну справу.

Все це стало можливим завдяки участі Чернігівської міської бібліотеки імені М.М. Коцюбинського у проєкті «Економічний RestART», організатором якого є ВГО Українська бібліотечна асоціація за партнерства агенції економічного розвитку PPV Knowledge Networks.

Він має на меті надати креативній молоді та підприємцям, що працюють у сфері креативних індустрій та проживають у Чернігівській області, можливість для професійного розвитку в рідній громаді.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бібліотека Коцюбинського #ЦБС #бізнес #підтримка підприємців #Чернігів
Оголошення
live comments feed...