• Головна
  • Вивчаємо польську: як вибрати якісні курси в Чернігові
Новини компаній
15:00, 27 січня

Вивчаємо польську: як вибрати якісні курси в Чернігові

Новини компаній
Вивчаємо польську: як вибрати якісні курси в Чернігові, фото-1

З кожним роком польська мова стає все більш актуальною для жителів Чернігова та області. Багато абітурієнтів обирають ВНЗ сусідньої країни для вступу, сюди також частіше за інші зарубіжні держави їздять на роботу, виїздять на ПМЖ та з лютого 2022 року шукають прихисток від війни. Знання мови необхідне для спілкування та допомагає вирішувати нагальні питання, які виникають по приїзду. Тому, плануючи поїздку, варто заздалегідь почати вивчати польську. Для цього можна вже зараз записатися на курси. Головне – знайти якісні, де за короткий період часу допоможуть вийти на впевнений розмовний рівень польською. Нехтувати такою порадою не варто, навіть з міркувань економії.  Мова – першочергова необхідність для перебування Польщі. І всі витрати на її вивчення – не що інше, як інвестиція в свій комфорт та впевненість під час перебування в РП. До того ж знання польської полегшує спілкування і в других країнах чи вивчення інших мов Європи.

Вивчаємо польську: як вибрати якісні курси в Чернігові, фото-2

 Підготовлено за підтримки маркетплейсу Buki: https://buki.com.ua/ru/tutors/polska-mova/

Як підібрати курси в Чернігові: важливі критерії

Запорукою надійних знань при вивченні польської мови є якісні курси. Тому важливо серйозно підійти до їх вибору. Серед критеріїв оцінювання, слід орієнтуватися на такі показники: 

  • Відгуки

 Краще за все шукати їх серед знайомих, які особисто навчалися на курсах. Так можна отримати об’єктивну оцінку якості навчання, поради. Також варто пошукати відгуки на самому сайті курсів та в інтернеті.

  •  Оцініть ресурс

Зверніть увагу на оформлення та зручність сайту. Добре, якщо інтерфейс інтуїтивно-зрозумілий, дизайн – сучасний і є повна інформація щодо навчального процесу, викладачів, оцінки та відгуки від клієнтів. А коли навпаки, то слід задати собі питання, чи дійсно такі курси варті уваги?

  • Ознайомтеся з програмою

 В ній повинні бути заняття, як на розвиток мовлення, так і граматику. Неможливо вивчити лексику (навіть, якщо мова в першу чергу потрібна для спілкування) без граматики. 

  • Кількість годин

 Звертайте увагу не тільки на кількість, а й поняття: академічні чи астрономічні години маються на увазі. Справа в тому, що академічна година триває 45 хв. Саме стільки часу буде займати один урок. А астрономічна – 60 хв. Тепер проста математика: оцініть співвідношення ціни до тривалості і таким чином можна зрозуміти вигоду для себе.

Де можна вивчити польську в Чернігові: популярні курси та онлайн-школи

Можливостей для вивчення польської в Чернігові багато. Обрати можна з наступних курсів та онлайн-шкіл:

  1. BUKI. На сервісі можна знайти мовні курси, а також індивідуального репетитора для занять офлайн чи онлайн. На сайті є відгуки про викладачів і можливість виставляти оцінки, по яким можна орієнтуватися при виборі. До того ж, сервіс перевіряє репетиторів (з’являється відмітка в профілі), тому ризик потрапити на некомпетентного педагога мінімальний.
  2. Polska Academia Чернігів. Це центр по вивченню польської мови, де проводяться курси як для дорослих, так і дітей.
  3. АВС. Це центр мов, філіали якого відкриті у різних районах міста.
  4. BukiSchool. Це мовна школа де проводяться курси для бажаючих вивчити іноземну. На вибір студентам доступні кілька пакетів навчання з різною кількістю годин. Причому, чим більше уроків в пакеті, тим нижча ціна за урок.
  5. Let’s Talk. Це школа для дорослих, де навчають як розмовній польській, так і для бізнесу.

При виборі рекомендуємо враховувати формат проведення занять. Відвідування стаціонарних курсів не всім підходить, проте можна обрати онлайн-заняття, на яких зручно навчатися навіть, якщо фізично ви знаходитеся в іншому місті. 

Не варто забувати і про безпеку. В інтернеті сьогодні багато аферистів, тому щоб не втратити кошти та отримати гарний результат, радимо уважно вибирати сервіси та мовні школи. Звертайте увагу на відгуки про навчання, оцінки та рейтинг викладача. На солідних і чесних ресурсах, які слідкують за своєю репутацією, вони мають бути, як і система перевірки викладачів. Саме по такому принципу працюють сервіси BUKI і BukiSchool.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизируйтесь, чтобы оценить
Авторизируйтесь, чтобы оценить

Коментарі

Оголошення
live comments feed...