• Головна
  • У Чернігові розпочали збір ноутбуків для військовослужбовців
11:55, 29 січня

У Чернігові розпочали збір ноутбуків для військовослужбовців

Старий і непотрібний ноутбук може служити Збройним Силам України. У Чернігові розпочали збір ноутбуків для військовослужбовців. Шукають як такі, що працюють, так і несправні, які відремонтують студенти й викладачі «Чернігівської політехніки». Куди нести техніку, яка допоможе військовим дивіться далі у сюжеті «Суспільне Чернігів».

Чернігівка Дарина Дуда працює директоркою з підбору персоналу в IT-компанії. Разом з командою вони передали два ноутбуки для Збройних Сил України.

Дарина Дуда, ФОТО: Суспільне Чернігів

Дарина Дуда, ФОТО: Суспільне Чернігів

«Вони працюють, просто ними не користуються, бо IT-світ він такий, що слідкує за чимось новішим скажімо так, вони просто лежали й серед всіх інших», — розповіла Дарина.

Ініціативу зібрати старі ноутбуки, відремонтувати їх і передати військовослужбовцям організував IT-кластер разом з національним університетом «Чернігівська політехніка».

Єлизавета Отчиченко, ФОТО: Суспільне Чернігів

Єлизавета Отчиченко, ФОТО: Суспільне Чернігів

«Пріоритетом нашого збору є ноутбуки, а можна як старі, так і не потрібні. Бажано звичайно, щоб вони працювали, але в принципі зі студентами політехніки будуть викладачі лагодити і передавати вже на потреби військовим», — сказала представниця «Chernihiv IT» Єлизавета Отчиченко.

Перші ноутбуки вже надійшли спеціалістам комп’ютерних систем університету. Серед них: ноутбуки, принтер і планшет, які чернігівці передали на підтримку Збройних Сил.

Володимир Базилевич, ФОТО: Суспільне Чернігів

Володимир Базилевич, ФОТО: Суспільне Чернігів

«Ми можемо зібрати декілька таких ноутбуків, а потім ми їх розберемо, замінимо певні деталі й можливо навіть закупимо певні деталі вже використані або ж нові, бо ми проговорювали це в рамках цієї ініціативи», — розповів завідувач кафедри інформаційних і комп’ютерних систем НУ «Чернігівська політехніка» Володимир Базилевич.

Як тільки ноутбуки відремонтують — їх одразу забирають військовослужбовці в роботу.

«Оргтехніка дуже потрібна, бо це діловодство: робота штабу, опрацювання звернень і наказів, робота служби зв’язку, фінансово-економічної служби, юристів і так далі», — розповів військовий.

Приносити техніку можна за адресою Преображенська, 12 у приміщення кластера «Chernihiv IT».

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ноутбук #ЗСУ #військовослужбовці #Чернігівські політехніка #студенти
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...