
18:05, 29 січня 2023 р.
Гурт «Скай» у супроводі симфонічного оркестру зібрали аншлаг на концерті у Чернігові (ФОТОРЕПОРТАЖ)

28 січня у Чернігівському міському Палаці культури відбувся концерт гурту «Скай» у супроводі симфонічного оркестру. У залі був справжнісінький аншлаг, люди радо зустрічали гурт.
Під час концерту було продано дві футболки і український прапор з автографами всіх учасників гурту на загальну суму 30000 гривень.
Також кожні 30 гривень з квитка спрямують на закупівлю дронів для ЗСУ.
Гурт «Скай» пообіцяли повернутися на весні з концертом на підтримку нового альбому.











































Фото Сергія Тонканова
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
10:15
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
11:43, 2 червня
15:15, 29 травня
3
09:46, 4 червня
26
11:53, 25 травня