• Головна
  • Мама трьох дітей з Ріпок приєдналася до штурмової бригати "Лють", щоб діти жили в мирній країні
18:04, 20 березня 2023 р.

Мама трьох дітей з Ріпок приєдналася до штурмової бригати "Лють", щоб діти жили в мирній країні

Мама трьох дітей з Ріпок приєдналася до штурмової бригати "Лють", щоб діти жили в мирній країні

Юлія Кононенко – матір трьох дітей та лікарка з медицини невідкладних станів. Жінка прагне захищати Україну від окупантів, та хоче для дітей життя у мирній країні, тому успішно пройшла відбір до штурмової бригади Нацполіції «Лють».

Юлії Кононенко 32 роки, народилася добровольця у смт Ріпки Чернігівської області. Після школи жінка здобула вишу освіту за спеціальністю «педіатрія». Пізніше Юлія пішла в інтернатуру та отримала спеціальність лікаря з медицини невідкладних станів.

«Вже 8 років я працюю за фахом у Центрі екстреної медицини та медицини катастроф міста Києва. У мене троє дітей. 24 лютого 2022 року наші життя, як у всіх українців, кардинально змінилися. З початку повномасштабного вторгнення я рвалася піти лікарем на фронт, але син був ще дуже маленьким. Мій чоловік теж лікар, завідувач навчально-тренувального відділу в тому ж Центрі екстреної медицини та медицини катастроф. Тому перші чотири місяці він фактично прожив на роботі в Києві, брав участь у медичній евакуації з Бучі. Тепер, коли наш син підріс, чоловік дав мені змогу піти на службу в «Лють», бо цього прагне моя совість і душа. Він жартує, що назва спецпідрозділу «Лють» мені дуже підходить. Чоловік знає, яка я в своїй професії, як фахівець своєї справи. Він підтримує мене і знає, що все буде добре» – розповідає Юлія.

Наразі усі знайомі доброволиці знаходяться на фронті, тому вона вирішила, що не може залишатися осторонь. Юлія збирається боронити Україну від окупантів.

«Піду робити те, що потрібно і те, задля чого вчилася всі ці роки, Я усвідомлюю всі труднощі майбутньої служби. Що стосується фізичної підготовки, то я активно займалася спортом з тренером. До речі, він зараз на передовій. Основну увагу я приділяла силовим вправам, адже це необхідно мені для роботи – одна тільки сумка лікаря важить приблизно 10 кілограмів, а ще дефібрилятор, різні девайси. Загалом близько 40 кілограмів необхідного інвентаря. Плюс, я знаю, що таке переносити пацієнтів самостійно, силами своєї бригади. Я розумію, що буде важко, але я готова до цього. Я знаю куди йду. Це мій свідомий вибір – докласти максимум зусиль для нашої Перемоги» – говорить Юлія.

Набір до спецпідрозділу Нацполіцїі «Лють» продовжується. Для заповнення анкети кандидата переходьте на сайт storm.mvs.gov.ua. Щоб отримати детальну інформацію звертайтеся на гарячу лінію 0800100020.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Лють #штурм #бригада #медикиня #медик #Чернігів #лікар #Юлія Кононенко
Оголошення
live comments feed...