12:03, 4 квітня 2023 р.

Ніжині шитимуть одяг для ЗСУ

Ніжині шитимуть одяг для ЗСУ

У Ніжині планують відкрити нове комунальне підприємство, де шитимуть одяг для ЗСУ. Про це на розширеній міжвідомчій нараді 4 квітня повідомив міський голова Олександр Кодола, повідомляє Nizhyn Post.

Нещодавно Ніжинська громада стала переможцем грантового конкурсу в рамках проекту «Мери за економічне зростання». Серед 153 громад України було відібрано 13 переможців, серед яких і місто Ніжин.

Ніжинська громада виборола можливість створити комунальне підприємство з пошиття одягу. На даному підприємстві зможуть працювати до 40 людей. Це нові робочі місця для ніжинців, внутрішньо переміщених осіб, а також поповнення місцевого бюджету.

Ніжин буде співпрацювати з компанією «ОЛТЕКС», яка є лідером серед вітчизняних виробників товарів легкої промисловості. Ця компанія працює понад 20 років і вже допомогла налагодити виробництво на більш як 40 підприємствах по всій Україні. У Чернігівській області працює один із двох заводів компанії — це ПрАТ «Прилуцька швейна фабрика».

Одним із основних напрямків компанії «ОЛТЕКС» є пошив одягу для Збройних Сил України. Ніжинське комунальне підприємство також буде виконувати певні замовлення ЗСУ.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#одяг для ЗСУ #швейне підприємство #пошиття одягу #Ніжин
Оголошення
live comments feed...