• Головна
  • Замість протистояння з самоврядуванням міста закликаємо до діалогу, - в.о. мера Чернігова Олександр Ломако
ПОЗИЦІЯ
13:23, 4 квітня 2023 р.

Замість протистояння з самоврядуванням міста закликаємо до діалогу, - в.о. мера Чернігова Олександр Ломако

ПОЗИЦІЯ

Ситуація із намаганням зірвати сесію міської ради Чернігова дуже загрозлива. Тиск на депутатів, погрози, масові виклики на допити саме в день сесії, блокування приміщення міської ради та намагання фізично недопустити законнообраних депутатів до виконання ними своїх обов’язків - як народних обранців, сколихнуло не тільки Чернігів, але й всю країну.

Це нікому непотрібне протистояння, найбільше від якого програє чернігівська громада.

Обрана влада Чернігова замість того, щоб займатись питаннями відновлення міста та вирішення проблем містян, в нерівних умовах захищає конституційне право чернігівців на законну владу, яку було обрано на виборах в спосіб, передбачений Конституцією України.

Замість протистояння з самоврядуванням міста закликаємо до діалогу, - в.о. мера Чернігова Олександр Ломако, фото-1

Попри штучні замінування та намагання зірвати роботу ради вона повноцінно виконала свій конституційний обов‘язок. Були прийняті важливі рішення та програми. Всі чернігівці побачили - ніяких проблем із кворумом в міській раді немає, є лише штучні перешкоди. Вся Україна побачила - ніякої кризи в міській раді Чернігова немає, є штучні спроби дестабілізувати ситуацію в місті з боку військової адміністрації із застосуванням силовиків.

Ми закликаємо всіх посадових осіб, які зі незрозумілих причин намагаються зупинити нормальне функціонування міста, зупинитись та перейти до діалогу.

Як виконувач обов’язків міського голови і вся наша команда, яка забезпечує нормальне функціонування міста, готові проводити будь-які робочі зустрічі заради того, щоб чернігівці нормально жили, а місто розвивалось. Ми відкриті до конструктивного діалогу, відкриті до співпраці 24 години на добу 7 днів на тиждень.

Відкритість, чесність та порядність це те, що ми цінуємо та очікуємо від всіх учасників процесу. Лише в єдності можемо перемогти ворога та продовжити відновлення нашого міста.

В.о. Чернігівського міського голови Олександр Ломако

Пресслужба Чернігівської міської ради

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Олександр Ломако #Чернігівська міська рада
Оголошення
live comments feed...