
12:46, 10 квітня
Міст через Десну неподалік Чернігова відновлено

10 квітня о 14:00 буде відкрито рух для транспортних засобів мостом через річку Десна. Про це повідомляє Суспільне.
Проїзд по відновленому мосту через Десну буде вільним для всього транспорту в обидва напрямки, але звісно, що у межах дії комендантсьокї години. Тобто на разі рухатись по мосту можна буде з 4 ранку і до 23-00. Обмежень по тонажу транспорту, що рухатиметься через міст, немає. Про це зазначив у коментарі для нашого сайту директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА Андрій Подорван.
Раніше ми писали про міст через Десну, який було підірвано наприкінці лютого 2022 року для зупинки просування окупаційних військ.
Розбирати завали розпочали у травні. Начальник Чернігівської ОВА В'ячеслав Чаус на початку робіт зазначив, що у воді лежало 11 прольотів. На реконструкцію працівникам знадобилося майже 11 місяців
У своєму телеграм-каналі В'ячеслав Чаус написав: "Дякую Міністерству розвитку громад, територій та інфраструктури України, Державному агентству відновлення та розвитку інфраструктури України та Службі автомобільних доріг у Чернігівській області! Працювали без вихідних та у кілька змін, аби якомога швидше покращити логістику регіону".
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
15:40
Вчора
11:34
Вчора
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
00:00, 27 вересня
20:20, 20 вересня
00:00, 19 вересня
20:20, 20 вересня
live comments feed...