• Головна
  • У Чернігові відкрився пункт підтримки мобілізації: з якими питаннями звертаються до центру
17:18, 12 квітня 2023 р.

У Чернігові відкрився пункт підтримки мобілізації: з якими питаннями звертаються до центру

У Чернігові відкрився пункт підтримки мобілізації: з якими питаннями звертаються до центру

Правова допомога при мобілізації, соціальні гарантії й підтримка та надання відстрочок від мобілізації. З цими питаннями чернігівці можуть звернутися до пункту підтримки мобілізації, який відкрив чернігівський територіальний центр комплектування та соціальної підтримки.

Про це повідомляє «Суспільне Чернігів».

Начальник Чернігівського обласного ТЦК та СП Олег Гончарук, ФОТО: Суспільне Чернігів

Начальник Чернігівського обласного ТЦК та СП Олег Гончарук, ФОТО: Суспільне Чернігів

– Сюди можуть звернутися наші громадяни, і в нормальній дружній атмосфері переговорити, чи є підстави для надання відстрочки, які є соціальні гарантії для захисту наших військовослужбовців, — говорить начальник Чернігівського обласного ТЦК та СП Олег Гончарук.

Такі центри працюватимуть і в області: в Прилуках та Ніжині, розповів Олег Гончарук. У Чернігові протягом дня до пункту звертаються в середньому п'ять людей, говорить начальник відділення рекрутингу Чернігівського ТЦК та СП Леонід Заєць.

Начальник відділення рекрутингу Чернігівського ТЦК та СП Леонід Заєць

– Звертаються члени сімей, звертаються дружини військовослужбовців, чиї чоловіки або діти проходять військову службу з призовом під час мобілізації. Як військовослужбовцю отримати відпустку, як провести його переміщення до іншої військової частини, щоб ближче було. Це ми розповідаємо, куди звертатись, є така можливість, чи немає такої можливості. Звертаються громадяни, які виявили бажання служити за контрактом.

За словами Олега Гончарука, повістки в пунктах не видаватимуть, але, згідно зі змінами у законодавстві, тепер повістку можуть вручити й не за місцем проживання.

– В жодному разі в цих пунктах не будуть вручені жодні повістки. Ми не збираємо прізвища людей, які перебувають на обліку, ні. На сьогодні цю повістку можуть вручити там, де людина зараз знаходиться. Наприклад, в Івано-Франківській області, у Львові і в будь-яких інших областях не по місцю перебування на військовому обліку. Нині вже працює загальна система єдиного держреєстру військовозобов'язаних. І обмін інформацією відбувається досить швидко.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пункт підтримки мобілізації #військові #Олег Гоначарук #Леонід Заєць
Оголошення
live comments feed...