• Головна
  • Продаж алкоголю військовим у Чернігові під забороною
13:18, 14 квітня 2023 р.

Продаж алкоголю військовим у Чернігові під забороною

Світлина www.military.com

Світлина www.military.com

До редакції нашого сайту надійшло запитання від читача: «Скажіть будь ласка, чи дозволено у Чернігові в магазинах продаж алкоголю військовим?» Отже, відповідаємо коротко і по суті.

Насправді, повна заборона на продаж алкоголю (в тому числі і військовим) почала діяти з 26 лютого 2022 року згідно Розпорядження Чернігівської обласної військової адміністрації №88 за підписом начальника ОВА Вʼячеслава Чауса. Потім воно було відмінено розпорядженням №140 від 16 квітня 2022 р, яким було надано повноваження органам місцевого самоврядування самостійно встановлювати заборони.

Розпорядженням ОВА від 31 березня 2023 №153, п. 2 взято до уваги рішення Ради оборони Чернігівської області (протокол від 30.03.2023 №2, п.3) «заборонити продаж алкогольних напоїв та речовин, вироблених на спиртовій основі, особам з ознаками належності до правоохоронних органів, Державної служби України з надзвичайних ситуацій, Національної гвардії України, Збройних сил України та інших збройних формувань».

До цього часу такі рішення приймались органами місцевого самоврядування (у випадку Чернігова – Чернігівською міською радою) на підставі п. 2 розпорядження №188 від 27.05.2022 (із змінами). Станом на 06.03.2023 було заборонено продаж військовим у 16 територіальних громадах.

Таким чином, фактично всім людям у військовій формі наразі у закладах торгівлі Чернігівської області заборонений продаж алкоголю. І така заборона діє вже більше року. Втім, цивільному населенню продаж алкоголю дозволений.

Нагадаємо, що з 1 квітня рішенням ОВА було подовжено час, в який дозволено продаж алкоголю: у закладах торгівлі – з 11-ї до 21-ї годиниу закладах громадського харчування – з 11-ї до 22-ї години.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#алкоголь #військові #заборона #В'ячеслав Чаус #Чернігівська ОВА
Оголошення
live comments feed...