
11:01, 17 травня 2023 р.
Через російські обстріли на прикордонні Чернігівщини розпочалися масштабні лісові пожежі

Внаслідок російських обстрілів на прикордонні Чернігівщини розпочалися лісові пожежі, а саме: у «Новгород-Сіверському лісовому господарстві».
Про це у Facebook повідомляє Північний лісовий офіс.
«Зараз горіння триває на 2 осередках на території Семенівського лісництва - біля с. Блешня та біля с. Мхи. Відстань між осередками складає близько 2,5 км, а відстань до державного кордону - не більше 4 км», – йдеться у повідомленні.

Мешканці цих сіл раніше були евакуйовані у зв'язку з військовими діями. Але пожежа може розповсюдитись до наступних населених пунктів - с. Орликівка та с. Баранівка, де проживають люди.
Через активні бойові дії, площу пожежі визначити зараз неможливо, кажуть у лісовому офісі.
Лісівники філії намагаються зупинити пожежу, створюють мінералізовані смуги біля населених пунктів та встановлюють природні перешкоди на шляху розповсюдження вогню.

* * *
Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
08:52
Вчора
Спецтема
Оголошення
00:00, 1 грудня
00:00, 19 грудня
20:27, 16 грудня
20:27, 16 грудня
20:27, 16 грудня