• Головна
  • «Маємо цілувати в одне місце»: чернігівський виконком затвердив містобудівні умови
13:57, 24 травня

«Маємо цілувати в одне місце»: чернігівський виконком затвердив містобудівні умови

«АТБ» на Гончій, світлина «idmedia.ua»

«АТБ» на Гончій, світлина «idmedia.ua»

У вівторок, 23 травня, виконавчий комітет Чернігівської міськради прийняв рішення «Про затвердження та надання містобудівних умов та обмежень забудови земельних ділянок».

Цим рішенням, зокрема, ТОВ «Альянсу міжрегіонального співробітництва» надається дозвіл на будівництво багатоквартирних житлових будинків на орендованих земельних ділянках по вулиці Стрілецькій за адресами 50в та 56. А Валентині Григорівні Черненок, на тій же вулиці Стрілецькій, але вже у будинку 88а, надається дозвіл на реконструкцію будівлі спортивно-оздоровчого комплексу з торгівельними приміщеннями – після робіт там має з’явитися торгово-офісний центр.

Але найбільш жваве обговорення викликало питання, якого не було у проекті рішення, й яке начальник управління архітектури та містобудування міськради Сергій Калюжний виносив «з голосу»:

-Є доповнення: звернувся Михалевич Микола Михайлович з проханням надати дозвіл та містобудівні умови для реконструкції власної нежитлової будівлі та розміщення офісних приміщень по Гончій. Чого (цей пункт, - прим.) не потрапило до проекту рішення – бо була заборгованість по земельній ділянці, тому воно (це питання, - прим.) було знято на доопрацювання. Але замовник сплатив цю заборгованість, - сказав Сергій Калюжний.

Як з’ясувалося у процесі обговорення, Микола Михалевич (найімовірніше, мова про кандидата у мери Чернігова на виборах 2010-го року, - прим.) звернувся до управління земельних ресурсів, там його змусили заплатити заборгованість за 2022-й рік. Однак незабаром з’ясувалося, що за три тижні до того вийшов Закон, за яким сплачувати плату за земельну ділянку за 2022-й рік було не треба, отже, вийшло, що підприємець переплатив.

засідання виконкому 23 травня

-Я ніяк не можу добитися від вас (того, що, - прим.) ми маємо всюди йти на зустріч підприємцям, бо вони створюють робочі місця, інвестують в обладнання. І коли вже починають заробляти-працювати – треба більш прискіпливо ставитися до сплати податків та виконання зобов’язань. А коли вони тільки заходять (мається на увазі, розпочинають свій бізнес, - прим.) й щось роблять… нам вигідно, щоб приміщення на перетині проспекту Перемоги та Гончої було реконструйоване – буде нормальне перехрестя у центрі міста. Але ми викручуємо руки як тільки можемо… Треба створювати умови та йти на зустріч – треба в одне місце цілувати підприємців за те, що вони працюють в цих умовах та не переїхали у Словенію та Словаччину чи ще кудись – там би їх цілували в одне місце та створили б усі умови, - зазначив з цього приводу в.о. мера Чернігова Олександр Ломако.

Варто додати, що зі слів пана Ломаки можна було зробити висновок, що пан Михалевич має реконструювати будівлю на першому поверсі якої знаходиться «АТБ»: на розі проспекту Перемоги та вулиці Гончої у районі магазину «Прогрес».

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Микола Михалевич #Олександр Ломако #виконком #містобудівні умови #бізнес
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Оголошення
live comments feed...