• Головна
  • Любов у серці баталій: рецензія на книжку «Клавка» Марини Гримич
Новини компаній
18:00, 25 травня

Любов у серці баталій: рецензія на книжку «Клавка» Марини Гримич

Новини компаній

Роман «Клавка» Марини Гримич – це книжка про життя секретарки Спілки письменників часів сумнозвісного Пленуму 1947 року. Дана книга відноситься до сучасної української прози.  Авторка змальовує реалії того часу, стосунки між членами спілки, а також події, що мали призвести до розгрому української літератури шляхом розправи над Максимом Рильським, Юрієм Яновським та іншими українськими літераторами того часу.

Любов у серці баталій: рецензія на книжку «Клавка» Марини Гримич, фото-1

Про авторку

Марина Гримич – відома українська письменниця, докторка історичних і кандидатка філологічних наук, директорка видавництва «Дуліби». Для багатьох українців вона стала однією з найулюбленіших письменниць, чия творчість змусила замислитися про життя та його цінності. До творчого доробку Марини Гримич входить більше двадцяти виданих творів, найвідомішими з яких є романи:

  • «Ти чуєш, Марго?»
  • «Варфоломієва ніч»
  • «Еґоїст»
  • «Падре Балтазар на прізвисько Тойво»
  • «Ажнабія на червоній машині»
  • «Юра»

«Клавка», звісно, теж входить до цього переліку та є одним із найбільш знаних творів Марини Гримич. Книга розповідає про життя героїні, яка працює секретаркою у Спілці письменників. Вона знайомиться з численними літераторами, підтримує їхню творчість та навіть стає учасницею любовного трикутника.

Детальніше про роман

У своїй книзі Марина Гримич зображує літературне та навкололітературне життя України в повоєнні часи. «Клавка» – це книга про творчість та людські стосунки, яка залишає незабутнє враження на читача. Тут вам – і захопливий сюжет, і глибокі роздуми, і чудово передана атмосфера 40-х років 20 століття в Україні. Авторка, як професійний письменник та історик, уважно досліджує історичне тло того періоду і вдало вплітає його в свій роман.

Клавка, головна героїня роману, на власні очі спостерігає інтриги та перипетії в кулуарах Спілки письменників – а інтриги там були ну дуже гарячі. Окрім цього, жінка потрапляє до любовного трикутника, в який входять відомий партієць і молодий письменник, який нещодавно повернувся з фронту.

Таке майстерне поєднання історичної та ліричної сюжетних ліній змушує читача з захопленням всотувати сторінка за сторінкою і тримає у читацькій напрузі аж до останнього речення.

Чому варто прочитати цю книжку

«Клавка» – це життєвий роман про людські стосунки і про те, як вони можуть змінитися під впливом тих чи інших обставин. Це історія політичних протистоянь, які точилися в ті часи навіть у Спілці письменників. Це жива панорама повоєнного Києва з його комунальними квартирами, Єврейським базаром та іншими атмосферними локаціями. А відмінна мова та стиль письма Марини Гримич затягнуть читача в цю неймовірну історію до останньої сторінки.

Купити книжку «Клавка» Марини Гримич можна на національній книжковій платформі Yakaboo. Вигідна ціна, зручна доставка по Києву та Україні, а також найбільший вибір книжок на будь-який смак і по хорошій ціні.

Телефони: (044) 333-8530, 0-800-335-425.

Адреса: м. Київ, вул. Хрещатик, 22, 1 поверх (Головпоштамт), книгарня Yakaboo.

Тож якщо хочете купити чудові книжки до своєї домашньої бібліотеки – читайте разом з Yakaboo та насолоджуйтеся найкращим. Бо читати завжди ОК!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
0,0
Оцініть першим
Авторизуйтесь, щоб оцінити
Авторизуйтесь, щоб оцінити

Коментарі

Оголошення
live comments feed...