• Головна
  • Гороскоп на тиждень 29 травня – 4 червня: Тільцям – неприємності, Козерогам – цікаві зустрічі
09:01, 28 травня

Гороскоп на тиждень 29 травня – 4 червня: Тільцям – неприємності, Козерогам – цікаві зустрічі

Гороскоп на тиждень 29 травня – 4 червня: Тільцям – неприємності, Козерогам – цікаві зустрічі

Попереджений – значить озброєний! Вже завтра розпочнеться черговий тиждень, зі своїми складнощами, успіхами та переживаннями. На всіх нас чекають різні події як успішні, так і не дуже. Але все це складові життя, без яких неможливо.

Тож пропонуємо Вам ознайомитись із гороскопом для всіх знаків на 29 травня – 4 червня:

Гороскоп на тиждень з 29 травня - 4 червня: ОВЕН (21 березня – 20 квітня)

Гармонiйний тиждень. Середина тижня вiдкриє перед Овнами широкi можливостi для активного вiдпочинку, спiлкування, творчостi i самовираження. Їх вiдрiзнятиме врiвноваженiсть, умiння слiдувати нормам i традицiям. Тиждень сприятливий i для роботи i для вiдпочинку. Ймовiрно, не буде нiяких перешкод, неприємностi обiйдуть Овнiв стороною, вийде все, що вони намiтять. Можливо, вiдбудеться якась важлива подiя.
Сприятливi днi: 1; несприятливi: 3.

Гороскоп на тиждень з 29 травня - 4 червня: ТЕЛЕЦЬ (21 квітня – 21 травня)

Тиждень має подвiйну характеристику. У першiй половинi тижня Тiльцям слiд проявляти пильнiсть: прибуток так само вiрогiдний, як i втрати. Крiм того, можливi неприємностi через плiтки i наговори таємних недоброзичливцiв. Довiрче спiлкування можливе тiльки з близькими людьми. Ймовiрно, що стороннiй вплив приведе до негативних результатiв в дiяльностi Тiльцiв протягом всього минулого тижня. У другiй половинi тижня негативнi тенденцiї йдуть на спад. Посилюються аура i здатнiсть впливати на оточуючих.
Сприятливi днi: 2; несприятливi: 4.

Гороскоп на тиждень з 29 травня - 4 червня: БЛИЗНЮКИ (22 травня – 21 червня)

У Близнюкiв-жiнок можливi непорозумiння з давнiм другом. Можливо, їм захочеться в коренi змiнити своє життя. Напружений тиждень вiдносно особистих справ. Вiн символiзує захист життєвих iдеалiв i принципiв, трансформацiю статевої енергiї. Вiрогiдний великий скандал, можливий навiть розрив вiдносин з давнiм партнером. Тиждень сприятливий для прогулянок, контактiв, подорожей. Ймовiрно, Близнюкам вдасться зав`язати кiлька нових дiлових знайомств, якi допоможуть їм надалi.
Сприятливi днi: 1; несприятливi: 31.

Гороскоп на тиждень з 29 травня - 4 червня: РАК (22 червня – 22 липня)

Ракам доведеться контролювати не тiльки роботу пiдлеглих, але й власнi дiї. Вiрогiдна нестримана агресiя стосовно дiтей, тварин. Раки можуть ухвалити безпомилкове рiшення з найважливiших питань i залишаться задоволенi собою i своїми партнерами. Не виключено, що поява на шляху Ракiв невеликих труднощiв пiдштовхне їх до ризикованих i навiть необачних дiй. Друга половина тижня обiцяє вдале вирiшення всiх проблем. Можлива подорож, результатами якої багато хто буде задоволений.
Сприятливi днi: 30, 3; несприятливi: 2.

Гороскоп на тиждень з 29 травня - 4 червня: ЛЕВ (23 липня – 22 серпня)

Iснує вiрогiднiсть значних фiнансових втрат в результатi крадiжки, пограбування або невдалої покупки. Уникайте конфлiкту з незнайомими людьми. Вiдвага i смiливiсть цього разу можуть послужити вам погану службу. Прийом гостей, зустрiчi з родичами або близькими друзями можуть привести до конфлiктiв i розбiжностей. Авторитет i репутацiя Левiв можуть пiддатися несподiваним, навiть агресивним нападкам.
Сприятливi днi: 2; несприятливi: 31.

Гороскоп на тиждень з 29 травня - 4 червня: ДІВА (23 серпня – 23 вересня)

Тиждень припускає активiзацiю вищих сил. Не виключено, що перiод надовго запам`ятається вам вiдчуттям уселенської гармонiї. Ви зможете з блиском проявити себе на будь-якому теренi. Проте прагнення братися за здiйснення глобальних проектiв може обернутися проти вас. Тиждень примирень, душевного i емоцiйного пiдйому. Цього тижня у багатьох Дiв виявиться нiби внутрiшнє бачення, осяяння. I навпаки, людина може поводитися як слiпець в побутових ситуацiях.
Сприятливi днi: 29, 2; несприятливi: 30.

Гороскоп на тиждень з 29 травня - 4 червня: ТЕРЕЗИ (24 вересня – 23 жовтня)

Напружений тиждень, пов`язаний з отриманням невiрної iнформацiї, образами, непорозумiннями. Знову велика вiрогiднiсть сiмейної сварки. Тиждень має неоднозначну характеристику. Ваше становище у всiх сферах життя знаходиться в нестiйкому станi: удача так само вiрогiдна, як i невдача. Тривожний перiод, пов`язаний з виникненням i загостренням захворювань, передчуття нещастя, очiкування недобрих звiсток. Не можна перенавантажувати зiр. Ви можете незаслужено образити близьку людину одним необережним словом.
Сприятливi днi: 30; несприятливi: 2.

Гороскоп на тиждень з29 травня - 4 червня: СКОРПІОН (24 жовтня – 21 листопада)

Скорпiонiв чекають розчарування i обмани. Багато представникiв цього знаку зiткнуться зi зрадою i низькiстю. Це може послужити спусковим гачком нервовому зриву або депресивному стану. Зазнавши невдачi в коханнi, деякi Скорпiони особливо гостро переживатимуть самотнiсть. Друга половина тижня розташовує до просування в намiченому напрямi. Талановитi Скорпiони матимуть сильний зв`язок з космосом. Вони можуть досягти значних висот в життi, але можуть i погубити свiй талант, використавши його на досягнення неблагої мети.
Сприятливi днi: 1; несприятливi: 3.

Гороскоп на тиждень з 29 травня - 4 червня: СТРІЛЕЦЬ (22 листопада – 21 грудня)

Напружений тиждень. Вiрогiдний великий скандал або розрив вiдносин з давньою приятелькою. Сварки i взаємнi образи можуть повнiстю виключити можливiсть примирення. Критичний тиждень. Ймовiрно негативний вплив або помилкова порада, що може призвести до фiнансових втрат або негативно позначитися на особистому життi. Будьте напоготовi буквально у всьому.
Сприятливi днi: 2, 3; несприятливi: 31.

Гороскоп на тиждень з 29 травня - 4 червня: КОЗЕРІГ (22 грудня – 20 січня)

Тиждень припускає вiдпочинок, iнертнiсть, непомiтнiсть. Козероги не будуть здiбнi до активної дiяльностi. Погоднi умови або суспiльно-полiтична ситуацiя примусять їх сидiти вдома. Вiрогiднi нез`ясовна печаль, нудьга, сонливiсть. Багатьом Козерогам буде важко впоратися з цими станами самотужки. Тиждень припускає зростання енергетичного потенцiалу, особистої чарiвностi, шарму. Не виключено, що Козероги зустрiнуться з цiкавими людьми, абсолютно протилежними їм за своїм свiтоглядом i способом життя.
Сприятливi днi: 4; несприятливi: 2.

Гороскоп на тиждень з29 травня - 4 червня: ВОДОЛІЙ (21 січня – 18 лютого)

Несприятливий тиждень для спiлкування, який сприятиме розриву вiдносин. Люди, з якими Водолiї познайомляться, можуть зiграти в їхньому життi негативну роль. Можливо, у Водолiїв з`являться новi iдеї, якi змiнять їхнiй iмiдж. Суперечливий тиждень. У першiй половинi тижня вiрогiднi дисгармонiя у спiлкуваннi, нападки i причiпки зi сторони близьких, поява проблем на порожньому мiсцi. У другiй половинi тижня у Водолiїв з`явиться надiя на краще майбутнє.
Сприятливi днi: 3; несприятливi: 2.

Гороскоп на тиждень з 29 травня - 4 червня: РИБИ (19 лютого – 20 березня)

Тиждень характеризується помилками. Несприятливий час для укладення шлюбу, переїзду, подорожей. Не все лагодитиметься вдома i на роботi. Можливо, Риби будуть зайнятi професiйними проблемами навiть вечорами. Тиждень характеризується зловживанням владою, злiстю, гнiвом. Риби опиняться пiд впливом негативних емоцiй, про що потiм жалкуватимуть.
Сприятливi днi: 30, 2; несприятливi: 4.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гороскоп #астрологія #гороскоп на тиждень #гороскоп для всіх Знаків зодіаку
Оголошення
live comments feed...