• Головна
  • Депутат «Рідного дому» у Чернігівській міськраді може скласти повноваження
15:46, 29 травня

Депутат «Рідного дому» у Чернігівській міськраді може скласти повноваження

Віталій Гриць

Депутат фракції «Рідний дім» Віталій Гриць може скласти свої повноваження.

Проект відповідного рішення опублікований на сайті чернігівської міської ради. У своїй заяві Віталій Гриць повідомляє про складення депутатських повноважень у зв’язку із неможливістю їх виконання за станом здоров’я.

Цікаво, що Віталій Гриць, який є директором рекламної агенції «ГОЛД Ф'ЮЧЕ», а також головою постійної комісії міськради з питань ЖКГ, транспорту і зв'язку та енергозбереження, не був у числі депутатів-прогульників: у 2022-му році він відвідав 73% сесій міської ради. Приходив депутат й на сесії 2023-го року, зокрема, голосувавши на сесії, що відбулася у березні 23-го.

Як нам телефоном пояснили у Чернігівській районній територіальній виборчій комісії, у разі, якщо депутати проголосують за складення повноважень паном Грицем, його місце має зайняти наступний кандидат, що був у списку «Рідного дому» на виборах депутатів Чернігівської міської ради 2020-го року.

Тоді перше непрохідне місце у другому виборчому окрузі (за яким балотувався пан Гриць) зайняла Алла Ващенко, котра у той час очолювала школу № 13. Щоправда, відповідно до даних руху «Чесно», напочатку лютого 2022-го року Алла Ващенко стала членкинею окружної виборчої комісії на довиборах депутатів Верховної ради України по 206-му округу від… партії «Голос» (довибори не відбулися через початок повномасштабного вторгнення російських окупантів, - прим.)

Другою непрохідною кандидаткою по 2-му виборчому округу у 2020-му стала Світлана Єрмак, яка на той час була юристкою ТОВ «РБК-СПЕЦМОНТАЖ», третім непрохідним був пенсіонер МВС Авраам Алієв, котрого інтернет-джерела називають «заступником голови міжнародного альянсу «Азербайджан-Україна» у місті Чернігів».

Вочевидь, або пані Ващенко, або пані Єрмак й мають зайняти місце Віталія Гриця у міській раді.

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернігівська міська рада #Віталій Гриць #Алла Ващенко #Світлана Єрмак #Авраам Алієв
Оголошення
live comments feed...