• Головна
  • Данська компанія побудує житло для чернігівців, що постраждали від війни
14:20, 2 червня

Данська компанія побудує житло для чернігівців, що постраждали від війни

Данська компанія планує побудувати будинок у Чернігові, зображення з Інтернету

Данська компанія планує побудувати будинок у Чернігові, зображення з Інтернету

На 32-й сесії Чернігівської міської ради VIIIскликання депутати прийняли рішення «Про затвердження комунальному підприємству «Чернігівбудінвест» Чернігівської міської ради технічної документації із землеустрою щодо поділу».

-Суть цього питання: ще наприкінці 2022-го року міський голова Владислав Атрошенко підписав попередній меморандум з данськими партнерами «ROCKWOOL». Данська компанія взяла на себе зобов’язання будувати за свої кошти будинки: 410 квартир у мікрорайоні Масани. Й ці квартири безкоштовно будуть передані чернігівцям, чиє житло пошкоджене, чи знижене у рамках російської агресії, - розповів в.о. мера Чернігова Олександр Ломако. – Це чудова ініціатива. Сума інвестицій – 23 мільйони євро. 10% - це співфінансування міського бюджету (це буде благоустрій).

Також, за словами Олександра Ломаки, данці розглядають можливість побудови дитячого садочку на Масанах (але ця пропозиція наразі не затверджена).

Самім рішенням, за яке проголосували 23 депутати з 24 присутніх на сесії, «Чернігівбудінвесту» була виділена земельна ділянка з призначенням: «для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку з об’єктами торгово-розважальної та ринкової інфраструктури».

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#ROCKWOOL #Данія-Україні #відбудова #наслідки облоги #Олександр Ломако
Оголошення
live comments feed...