• Головна
  • Рішення суду про звільнення Атрошенка оскаржуватимуть
17:57, 7 червня

Рішення суду про звільнення Атрошенка оскаржуватимуть

Рішення суду про звільнення Атрошенка оскаржуватимуть

«Справа Владислава Атрошенка» отримала продовження. За позовом голови Чернігівської міської військової адміністрації Дмитра Брижинського Чернігівський окружний адміністративний суд ухвалив рішення про звільнення Владислава Атрошенка з посади Чернігівського міського голови та дострокове припинення його повноважень.

Чернігівський окружний адміністративний суд визнав незаконним та скасував розпорядження Чернігівської міськради про призупинення повноважень Владислава Атрошенка на посаді міського голови Чернігова, визнав протиправною бездіяльність в.о. міського голови Олександра Ломаки через не оформлене звільнення Атрошенка, а також зобов'язав Ломаку звільнити Атрошенка з посади.

В міській раді готують апеляцію до шостого Апеляційного суду міста Києва. Про це «Суспільному» повідомив в.о. міського голови Олександр Ломако. "Мені дивні їх пріоритети під час війни у прикордонному Чернігові, коли країна воює і нам треба єднатися. Мені дивні дослідження, чи правильно, чи не правильно звільнили Атрошенка, якого відсторонили на один рік. Звичайно, ми з цим рішенням не згодні, як і не згодні з попередніми рішеннями судів. В нас є право на апеляцію, ми будемо домагатися відновлення на посаді Владислава Атрошенка", — сказав Ломако.

Нагадаємо, що Чернігівська МВА в особі її начальника Дмитра Брижинського направила скаргу до Мін’юсту та подала до суду на Чернігівську міськраду, в.о. міського голови Чернігова Олександра Ломака та відстороненого керівника міста Владислава Атрошенка через те, що Атрошенко досі вважається керівником міськради. Брижинський говорить, що скаргами та позовом до суду він хоче домогтися виконання рішення Львівського апеляційного суду, а саме - позбавити Владислава Атрошенка права обіймати посади, що пов`язані з виконанням функції держави або місцевого самоврядування, строком на один рік.

"В рішенні Яворівського суду в середині лютого написано - на один рік. Там не написано «звільнити», там вказано було відсторонити з посади на один рік. Друге, на що ми будемо посилатися, - це тільки люди можуть вирішувати на виборах, як суд може звільнити обраного голову із займаної посади? Ось ці пункти ми будемо у своїх апеляційних скаргах аргументовано, бо там немає цього", — прокоментував Олександр Ломако цю ситуацію «Суспільному».

Раніше юридичний радник громадянської мережі "ОПОРА" Павло Романюк казав, що повноваження міського голови мають достроково припинятися з наступного дня за днем одержання радою або її виконавчим комітетом копій відповідного рішення суду без ухвалення рішення відповідної ради. Про це також йдеться у рішенні суду. За словами Павла Романюка, "відновити" повноваження Атрошенко зможе тільки, якщо переможе на наступних місцевих виборах. До них повноваження міського голови виконуватиме секретар міської ради.

Вероніка Приходько

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#справа Атрошенка #мер Чернігова #звільнення #суд #апеляція #Олександр Ломако #Владислав Атрошенко
Оголошення
live comments feed...