• Головна
  • Хто з чиновників є «Чернігівським будяком» – найбільш закритим для ЗМІ
14:27, 9 червня

Хто з чиновників є «Чернігівським будяком» – найбільш закритим для ЗМІ

"Чернігівський будяк"День журналіста в обласному центрі місцеві медійники відзначили в доволі оригінальний спосіб: провели опитування та з’ясували, кого з чиновників, депутатів, які структури та управління можна вважати «Чернігівським будяком» - тобто найбільш закритим,  неконтактним і не дружнім до ЗМІ.

Ініціатор «рейтингу» - хаб «МедіаБаза.Чернігів». Опитування тривало з 30 травня до 5 червня, участь у ньому взяли журналісти телеканалів «Новий Чернігів», «Дитинець», «Суспільне Чернігів», газет «Весть» та «Вісник Ч», Чернігівської медіа групи, сайтів «Челайн», «Час Чернігівський», «Свобода.ФМ».

-   Нашою метою було  привернути увагу до дотримання принципів відкритості та доступу до інформації в умовах воєнного стану, - коментує результати опитування Павло Пущенко, представник Інституту Масової Інформації в Чернігівській області. – Відзначу, що загалом діяльність прес-служб органів влади журналісти оцінили доволі високо, чого не скажеш про окремих чиновників і депутатів. Сподіваюся, що представники органів влади звернуть увагу на оцінку журналістів та врахують результати опитування в подальшій діяльності.

Отже, найбільш відкритим до комунікацій зі ЗМІ журналісти вважають в.о. міського голови Чернігова Олександра Ломаку. Найменш відкритим вони називають очільника міської військової адміністрації Дмитра Брижинського.

Серед заступників голови ОВА найбільш контактний Костянтин Мегем. Щоправда, журналісти відзначили, що вони не так і часто звертаються до заступників за коментарями. Ніна Лемеш і Дмитро Блауш, як заступники голови облради, набрали однакову кількість голосів за відкритість. За словами деяких журналістів, вони «відповідають на запитання навіть вночі».

Найбільш відкриті і в міській раді, і в ОДА – департаменти культури та туризму. Найменш ідуть на контакт в ОДА – управління охорони здоров’я, вміській раді – управління капітального будівництва.

Щодо комунальних міських підприємств, то найбільш відкритий до спілкування – КП «Туристично-інформаційний центр» ЧМР, а найменш – «Муніципальна варта».

Депутати, які не дуже ладнають зі ЗМІ: Марина Рейко (саме це прізвище звучало серед тих осіб, які намагалися тиснути на журналістів), Василь Білогура, Юрій Тарасовець.

Найбільш закриті депутати Чернігова, інфографіка "Медіабаза.Чернігів"

Найбільш закриті депутати Чернігова, інфографіка "Медіабаза.Чернігів"

Чернігівські журналісти також відзначили, що серед силових структур найбільш відкритий до комунікації – ДСНС, а найменш відкритий – Чернігівський обласний ТЦК та СП.

Посадовці та депутати, які намагалися тиснути на представників медіа


Вероніка Приходько

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Марина Рейко #Василь Білогура #Чернігівський будяк #Геннадій Прокопович #Андрій Подорван
Оголошення
live comments feed...