
11:05, 10 червня 2023 р.
На Чернігівщині поліцейські підірвалися на міні: один з них загинув

9 червня у Чернігівській області двоє поліцейських підірвалися на міні. Один з них загинув, другий – дістав поранення.
Про це повідомляє пресслужба Нацполіції у Чернігівській області.
Внаслідок вибуху загинув 39-річний поліцейський Олексій Жовтик. Його колега зазнав травм і був госпіталізований.
Також відомо, що поліцейські перебували поза службою. Олексій Жовтик разом з колегою їхали власним автомобілем територією прикордоння. Поліцейські наїхали на міну та підірвалися.
У загиблого поліцейського залишилося троє неповнолітніх дітей.

Олексій Жовтик
* * *
Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
10:30, 11 червня
22
11:16, 15 червня
10:31, 11 червня
10