• Головна
  • У Чернігові з 10 липня зміняться автобусні маршрути
16:29, 3 липня 2023 р.

У Чернігові з 10 липня зміняться автобусні маршрути

У Чернігові з 10 липня зміняться автобусні маршрути

Управління транспорту, транспортної інфраструктури та зв'язку повідомляє, що з 10 липня у Чернігові запрацює нова, але же постійна маршрутна мережа. Зміниться лише мала частина маршрутів.

У місті з’явиться новий автобусний маршрут №33 «мікрорайон Зарічне – мікрорайон Новоселівка», який об’єднає два віддалених мікрорайони та центральні проспекти.

Маршрут "Зарічне- Новоселівка", Фото

Маршрут "Зарічне- Новоселівка", Фото

Маршрут №28А, який курсував до мікрорайону «Новоселівка» скасовується з 10 липня. Містянам пропонують користуватися замість маршруту №28А новим №33.

Зміни чекають і на автобус №21 «Мікрорайон ЗАЗ – Півці». Його назва буде змінена на №30 «Автозавод (кільцевий)». Зміниться і маршрут: від кінцевої зупинки «мікрорайон ЗАЗ» автобус на проспекті Левка Лук'яненка повертатиме на вул. Доценка та їхатиме далі вул. Генерала Пухова, вул. 1-ї танкової бригади, проспектом Михайла Грушевського звідки потраплятиме на вул. Кільцева та рухатиметься до зупинки «Півці» (після відновлення зруйнованого мосту до мікрорайону ЗАЗ і далі по колу).

Автобусний маршрут №21А «Олександрівка – Автозавод (через вул. О. Молодчого)» з 10 липня називатиметься №21, літери А у назві вже не буде.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернігів #автобус #маршрут #Новоселівка #Зарічне #проїзд
Оголошення
live comments feed...