
12:40, 4 липня 2023 р.
6 приходів: вранці російські війська з мінометів обстріляли село на Чернігівщині

Зранку 4 липня російські війська вчергове обстріляли прикордоння Чернігівської області. Під ворожий вогонь потрапила Новгород-Сіверська громада.
Про це повідомляє ОК «Північ».
З 03:49 до 04:20 зафіксовано 6 приходів, ймовірно з міномету 120 мм, в районі села Михальчина Слобода.
Про втрати серед місцевого населення чи пошкодження цивільної інфраструктури інформація не надходила.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
13:29, 17 червня
51
08:25, 9 червня
08:25, 9 червня