• Головна
 • Лабораторія CSD LAB у Чернігові: експертне медичне обстеження
Новини компаній
11:00, 6 липня 2023 р.

Лабораторія CSD LAB у Чернігові: експертне медичне обстеження

Новини компаній
Лабораторія CSD LAB у Чернігові: експертне медичне обстеження, фото-1

Від точності медичного обстеження безпосередньо залежить здоров’я та життя пацієнта. При призначенні курсу лікування лікар керується саме тими даними, які були отримані в ході дослідження. У випадку наявності помилки у показниках, складається хибна клінічна картина, що призводить до прийняття неправильного рішення. І це коштує пацієнтові не просто грошей, а власне здоров’я.

«Медична лабораторія CSD LAB» проводить найбільш якісні дослідження, так як розуміє важливість точність результатів і те, як це впливає на подальше життя людини. Обстеження проводять висококваліфіковані фахівці, які перейняли досвід закордонних колег і діють згідно міжнародних стандартів у сфері медицини.

Лабораторія CSD LAB у Чернігові: експертне медичне обстеження, фото-2

Жителі Чернігова можуть пройти експертні аналізи https://www.csdlab.ua/analyzes/ на різноманітні захворювання. Більш того, даний заклад пропонує не чекати появи перших симптомів або направлення від лікаря. В лабораторії можна замовити чекапи – комплексні дослідження для повного контролю за здоров’ям. Пропонуються, звісно, й загальні обстеження, які знадобляться для візиту до сімейного лікаря, а також – вузької направленості.

Дуже важливо правильно підготуватись до обстеження. Перед тим, як здати аналізи, варто проконсультуватись з лаборантом, який підкаже, що можна робити напередодні діагностики, а від чого треба відмовитись. Загалом перелік обмежень незначний, тому суттєвого дискомфорту жоден пацієнт не відчуватиме.

Які аналізи треба здавати регулярно

Лабораторія CSD LAB у Чернігові: експертне медичне обстеження, фото-3

Базовим, звичайно, є загальний аналіз крові https://www.csdlab.ua/analyzes/analiz-krovi. Саме тому лікарі назначають його в першу чергу. Дане дослідження дозволяє отримати актуальну інформацію про стан здоров’я, виявити будь-які порушення, що свідчать про розвиток хвороби, розлади, потрапляння інфекцій в організмі. І вже на основі отриманих даних лікар направляє на більш спеціалізоване обстеження.

До інших, не менш важливих досліджень відносять:

 • Біохімічні – печінкові та ниркові проби, на вітаміни, на ферменти, ліпідний обмін, діагностика серцево-судинних захворювань тощо;
 • Гормональні, зокрема обстеження репродуктивної системи і перевірка вуглеводного обміну;
 • Онкологічні маркери;
 • Аутоімунні та алергологічні;
 • Загальноклінічні.
Лабораторія CSD LAB у Чернігові: експертне медичне обстеження, фото-4

В наш час дуже уважно слід віднестись до різноманітних інфекцій, особливо після Коронавірусу. Для цього передбачений широкий перелік аналізів на туберкульоз, сифіліс, гострі кишкові інфекції, кандідоз, хламідіоз та інші. І це найбільш популярні збудники інфекцій, з якими може стикнутись кожна людина.

Чому обирають медичну лабораторію CSD LAB

Медична лабораторія відомої української мережі CSD LAB почала свою роботу в 2010 році. За цей час вона змогла допомогти тисячам пацієнтів, а також співпрацює з державними медичними установами.

Лабораторія CSD LAB у Чернігові: експертне медичне обстеження, фото-5

До головних переваг закладу відносять:

 • Використання сучасного обладнання з автоматизованими функціями досліджень для виключення людського фактору;
 • Комфортні лабораторні офіси, які суттєво знижують рівень стресу при здачі аналізів;
 • Швидкість опрацювання біоматеріалу і видачі результатів;
 • Можливість записатись на прийом онлайн або за телефоном на конкретну дату;
 • Видачу відповідей не лише в друкованому форматі, а й у електронному, що актуально для людей, у яких значний брак часу;
 • Високу кваліфікацію й величезний досвід медперсоналу.
Лабораторія CSD LAB у Чернігові: експертне медичне обстеження, фото-6

Окреме місце посідають ціни на обстеження в CSD LAB. Вони доступні для широкого кола пацієнтів. Більш того, в лабораторії передбачені знижки на цілу низку аналізів, регулярно проводяться акції. Це дозволить помітно заощадити й не відкладати турботу про власне здоров’я. 

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Медична лабораторія #Медична лабораторія CSD LAB #аналізи #здати аналізи #аналіз крові
Оголошення
live comments feed...