• Головна
  • Готують проект ремонту: пішохідний міст у Чернігові в аварійному стані
16:50, 6 липня 2023 р.

Готують проект ремонту: пішохідний міст у Чернігові в аварійному стані

Пішохідний міст у Чернігові, світлина @smiledcat

Пішохідний міст у Чернігові, світлина @smiledcat

У четвер, 6 липня, виконавчий комітет чернігівської міськради вніс зміни до свого ж рішення «Про затвердження переліків об’єктів житлово-комунального господарства, інших об’єктів інфраструктури, природоохоронних заходів і напрямів реалізації заходів та робіт з територіальної оборони на 2023 рік, що фінансується за рахунок коштів бюджету Чернігівської міської територіальної громади».

-Перша позиція – це капітальний ремонт ліній трансформатора, що веде на «Золотий берег». Тому що ця територія постійно підтоплюється (що стосується кабелю), а що стосується трансформатора: там дуже велике навантаження. Тому треба це все замінити, бо пляж користується дуже великим попитом, - пояснив начальник міського управління ЖКГ Ярослав Куц.

Також планується розробити проектну документацію щодо ремонту двох мостів у Чернігові:

Ярослав Куц (крайній ліворуч) на засіданні виконкому

-Проектування двох мостів, які пошкоджені у наслідок бойових дій: це пішохідний через Десну, та (міст, - прим.) на вулиці Квітневій (у районі Масанів, - прим.). Ми сподіваємося, що на ці проекти виділить кошти держава. Для того, щоб ми могли очікувати отримання (грошей на ремонт мостів, - прим.), нам треба зробити проекти, - додав Ярослав Куц. – Він (пішохідний міст, - прим.), звичайно, в аварійному стані. Але ми його використовуємо, тому що немає інших варіантів.

На жаль, повністю ознайомитися з рішенням неможливо, адже додатки до нього (в яких міститься конкретна інформація щодо ремонтів) не оприлюднені на сайті міської ради. Як нам розповіли в управлінні ЖКГ, зроблено це через те, що інформація про ремонт трансформатора на «Золотому березі» та проекти мостів у Чернігові належать до інформації з обмеженим доступом.

Але комунальники додали, що ремонт ЛЕП-10 кВ (до «Золотого берега») обійдеться бюджету у 2,8 мільйони гривень. Сумарна вартість проектів ремонту двох мостів має скласти ще біля 3 мільйонів гривень:

-Погоджено розробку проектної документації для проведення капітального ремонту пішохідного мосту через Десну та шляхопроводу по вул. Квітневій. Вартість проектних робіт з експертизою складає майже 1,5 млн грн по кожному з об’єктів. Заявку на фінансування відновлення мостів подали до Мінінфраструктури. Розроблена проектна документація з експертним звітом є обов’язковою умовою для отримання субвенції з державного бюджету. Це дуже великі і важливі об’єкти інфраструктури для міста. Вони були пошкоджені прямими влучаннями під час обстрілів міста. Під час розробки проектів здійснюють необхідні дослідження з геодезії, геології, а також проводяться вишукувальні роботи та розрахунки конструктивів, отримуються технічні умови та погодження з усіма службами в межах відновлювальних робіт. Зокрема, необхідне отримання технічних умов та погодження з «Укрзалізницею» для об’єкту по вул. Квітневій, адже шляхопровід знаходиться над залізничною колією, - зазначила у коментарі нашому виданню працівниця управління ЖКГ Чернігівської міської ради Тетяна Корж.

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Ярослав Куц #пішохідний міст #Золотий берег #ремонти #доступ до інформації
Оголошення
live comments feed...