• Головна
  • Гороскоп на тиждень 10-16 липня: Ракам – зміни, Рибам – довгоочікуваний відпочинок
12:01, 9 липня 2023 р.

Гороскоп на тиждень 10-16 липня: Ракам – зміни, Рибам – довгоочікуваний відпочинок

Гороскоп на тиждень 10-16 липня: Ракам – зміни, Рибам – довгоочікуваний відпочинок

Попереджений – значить озброєний! Вже завтра розпочнеться черговий тиждень, зі своїми складнощами, успіхами та переживаннями. На всіх нас чекають різні події як успішні, так і не дуже. Але все це складові життя, без яких неможливо.

Тож пропонуємо Вам ознайомитись із гороскопом для всіх знаків на 10-16 липня:

Гороскоп на тиждень з 10-16 липня: ОВЕН (21 березня – 20 квітня)

Цього тижня спробуйте завершити щось важливе. Це перехiдний перiод, i скоро у вас з`являться новi завдання i вiдкриється друге дихання. А поки спокiйно упорядковуйте справи i продовжуйте користуватися можливостями, якi дарує вам цей перiод. Зустрiч у вiвторок може змiнити вашi плани. Це час змiн в особистих вiдносинах, але новi знайомства не принесуть тих вражень, якi вам гарантують вiдносини з постiйними партнерами i старими друзями. Починаючи з п`ятницi знiмаються всi обмеження, дiйте смiливiше.
Сприятливi днi: 11, 16; несприятливi: 12.

Гороскоп на тиждень з 10-16 липня: ТЕЛЕЦЬ (21 квітня – 21 травня)

Зараз ви можете зробити свiй житловий простiр будинком своєї мрiї. Вашi iдеї будуть оригiнальними, а працездатнiсть високою. Вологi прибирання в будинку i прання краще всього робити у понедiлок. Результати вас порадують. Якщо в будинку у вас повний порядок, реалiзуйте давнi iдеї на роботi, удосконалюйте проекти, з якими працюєте тривалий час. З четверга може вiдбутися переорiєнтацiя, а з п`ятницi ви вже наполегливо займатиметеся новою цiкавою справою. Якщо вас турбує проблема зайвої ваги, на цьому тижнi добре спробувати нову дiєту.
Сприятливi днi: 10, 12; несприятливi: 16.

Гороскоп на тиждень з 10-16 липня: БЛИЗНЮКИ (22 травня – 21 червня)

Вашi витрати поки явно перевищують доходи, але з п`ятницi все повернеться в накатану колiю i почнеться сприятливий перiод для реалiзацiї нових проектiв. А поки проявiть терпiння i доробiть те, що почали. Зiрки можуть стимулювати ваше бажання почати процес навчання. Це сприятливий час для спiлкування, консультативної i рекламної дiяльностi. З п`ятницi i до кiнця тижня придiлiть бiльше уваги домашнiм справам i спiлкуванню з близькими. Можна робити покупки, займатися своїм зовнiшнiм виглядом, влаштовувати прийоми - але краще для близьких друзiв.
Сприятливi днi: 11; несприятливi: 12.

Гороскоп на тиждень з 10-16 липня: РАК (22 червня – 22 липня)

Тиждень принесе багато позитивних змiн i приємних вражень. Справи просуватимуться без особливих зусиль з вашої сторони. Не перенапружуйтеся. Скоро темп вашого життя прискориться, а поки включайте фантазiю - i вiдпочивайте, розважайтеся. Обстановка в колективi буде комфортною, спiльнi з колегами iнтереси можуть вийти за рамки службових вiдносин. З четверга вам захочеться проявити рацiональнiший пiдхiд до розвитку тем, що вас цiкавлять. Можна робити придбання, не обмежуючи себе у витратах - ви їх легко компенсуєте.
Сприятливi днi: 11, 12; несприятливi: немає.

Гороскоп на тиждень з 10-16 липня: ЛЕВ (23 липня – 22 серпня)

Цей час вiдкриє для вас перiод активних змiн. Не виключено, що доведеться робити вибiр, який не входив у вашi плани. Кульмiнацiя подiй тижня очiкується в недiлю, але до цього вам бажано розрахуватися з боргами у всiх сенсах. Не ускладнюйте вiдносини в колективi та з начальством, навiть якщо вас розпирають амбiцiї або ви вiдчуваєте свою правоту. З четверга в грошових справах намiтиться прогрес; вас чекає визнання ваших досягнень. Плануйте на п`ятницю i суботу заходи з розряду приємних.
Сприятливi днi: 14, 16; несприятливi: 10.

Гороскоп на тиждень з 10-16 липня: ДІВА (23 серпня – 23 вересня)

П`ятниця стане поворотним днем, з якого ви вiдчуєте, як зникають всi обмеження i затримки, що гальмували вашу активнiсть протягом декiлькох тижнiв. Але майже весь тиждень оптимально пiдходить для завершення справ, наведення ладу i пошуку iнформацiї, яка стане в нагодi для реалiзацiї ваших нових планiв i проектiв. Змiни можуть вiдбуватися i в особистому життi. Несподiвано може з`явитися шанс вiдновити вiдносини. Зустрiчi i розмови на цьому тижнi можуть вказати вам на вашу провину в якомусь конфлiктi. У вихiднi з`явиться прекрасна можливiсть її загладити.
Сприятливi днi: 11; несприятливi: 15.

Гороскоп на тиждень з 10-16 липня: ТЕРЕЗИ (24 вересня – 23 жовтня)

Плануйте на четвер який-небудь важливий для вас захiд - зустрiч, переговори, обговорення з близькою людиною ваших спiльних перспектив. Але формальне оформлення союзiв або угод краще здiйснити у п`ятницю. Добре на цьому тижнi працювати в групi однодумцiв, розширювати сферу контактiв i вести переговори з дальнiми партнерами. Попереду несподiванi перестановки, новi пропозицiї; i пiдгрунтя для всього цього краще готувати вже зараз. У вихiднi будьте обережнi пiд час спортивних тренувань, можливi травми.
Сприятливi днi: 12, 14; несприятливi: 15.

Гороскоп на тиждень з10-16 липня: СКОРПІОН (24 жовтня – 21 листопада)

Звернiть увагу на iнформацiю, яка поступить пiд час зустрiчей, листування або власного пошуку у понедiлок. Вона допоможе вам розвинути нову тему в недалекому майбутньому. Тепер прийшов час органiзувати роботу в групi однодумцiв, узявши на себе рiшення найскладнiших i найвiдповiдальнiших питань. З п`ятницi можливе iстотне просування в справах. У особистих вiдносинах великого значення набувають тонкiсть, нюанси. Проявляйте щедрiсть, робiть для коханої людини що-небудь приємне. Краще всього утiлити в життя якесь ваше спiльне бажання.
Сприятливi днi: 10, 11; несприятливi: 14.

Гороскоп на тиждень з 10-16 липня: СТРІЛЕЦЬ (22 листопада – 21 грудня)

Не поспiшайте на цьому тижнi нiчого мiняти - ваш час ще не прийшов. Працюйте над нагальними питаннями, наводьте лад в справах. Не вiдмовляйтеся вiд додаткового навантаження, якщо це пiде на користь вашим проектам. Спокiйно вiдносьтеся до того, що доведеться долати перешкоди, переконувати партнерiв або шукати компромiснi рiшення у вiдносинах з близькими. В п`ятницю може несподiвано вдало вирiшитися якесь важливе для вас питання. На вихiднi плануйте активний вiдпочинок, вiдновлюйте спортивнi тренування.
Сприятливi днi: 15; несприятливi: 10.

Гороскоп на тиждень з 10-16 липня: КОЗЕРІГ (22 грудня – 20 січня)

Цей час якнайкраще пiдходить для вирiшення особистих питань. Ви стаєте романтичнiшi, рухомiшi в прагненнi завоювати симпатiї тих, хто вам подобається. Через тиждень вас чекають сюрпризи, але саме зараз прийдуть першi сигнали змiн i нових можливостей. Не залишайтеся наодинцi, не поспiшайте звалювати на себе додатковi обов`язки. Подумайте, з якими питаннями i без вас впораються партнери. В п`ятницю добре вiдновлювати листування або переговори з тими, хто вiд вас далеко. У вихiднi можна робити престижнi покупки.
Сприятливi днi: 12, 16; несприятливi: 11.

Гороскоп на тиждень з 10-16 липня: ВОДОЛІЙ (21 січня – 18 лютого)

Наберiться терпiння i не форсуйте подiї. Прагнiть ефективно справлятися зi своїми обов`язками i накопичуйте матерiали для нових проектiв. Ваш час на пiдходi. А поки знаходьте якомога бiльше часу для вiдпочинку, займайтеся власним здоров`ям. Вiвторок вiдкриє для вас новi перспективи в партнерських вiдносинах. Але врахуйте, що подвiйнi стандарти зараз можуть зiграти з вами злий жарт. Будьте вiрнi своїм принципам, старим друзям i партнерам - i будете у виграшi.
Сприятливi днi: 10; несприятливi: 13.

Гороскоп на тиждень з 10-16 липня: РИБИ (19 лютого – 20 березня)

Навряд чи вам вдасться вiдкласти справи i спокiйно вiдпочити на цьому тижнi. На роботi назрiвають змiни. I навiть якщо вони не зачiпають вас безпосередньо, але загальна атмосфера зажадає про вас емоцiйної участi в справах колективу. У понедiлок вам належить вiдволiктися на рiшення особистих питань. З вiвторка смiливо здiйснюйте те, що задумали. На суботу i недiлю плануйте розважальнi i одночасно кориснi заняття, проявiть турботу про свiй зовнiшнiй вигляд - попереду вас чекає багато зустрiчей i цiкавого спiлкування.
Сприятливi днi: 16; несприятливi: 14.

*  *  *

Приєднуйтесь у Viber та Telegram до спільноти "Чернігівський Фонтан", де тільки найактульніші новини та історії нашого міста.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#гороскоп #астрологія #гороскоп на тиждень #гороскоп для всіх Знаків зодіаку
Оголошення
live comments feed...