• Головна
  • Компанія «Ковальська» купує власний флот і планує видобувати пісок на Десні у Чернігівській області
13:55, 15 липня 2023 р.

Компанія «Ковальська» купує власний флот і планує видобувати пісок на Десні у Чернігівській області

Промислово-будівельна група «Ковальська», яка є найбільшим в Україні виробником будівельних матеріалів, придбала ряд компаній та обладнання з метою розвитку власного видобутку річкового піску на Дніпрі у Київській області та Десні у Чернігівській області.

Про це йдеться на сайті компанії.

Компанія «Ковальська» купує власний флот і планує видобувати пісок на Десні у Чернігівській області, фото-1

У периметр угоди ввійшли кар’єри з видобутку піску річкового з відповідними ліцензіями, устаткування та річковий флот, зокрема самохідні й несамохідні баржі, буксири штовхачі, плавкрани, обладнання для підводної розробки ґрунтів та завантаження на плавзасоби.

Як зазначали у компанії, новий актив потужністю до 1 млн тонн рік на 100% задовольнить виробничі потреби заводів «Ковальської» в річковому піску. Загальні запаси родовищ річкового піску Групи оцінюються у 200 млн тонн.  Власний флот і видобуток посилять позиції компанії як повноцінного гравця на ринку продажу річкового та кар’єрного піску.   

«Пісок є базовим будматеріалом для відбудови України – доріг, виготовлення бетону, залізобетонних конструкцій, сумішей. Своєю чергою річковий пісок – це стратегічна сировина для Групи «Ковальська». Ми забезпечимо належну якість за стандартами Групи та станемо діяльним, прозорим, передбачуваним продавцем. Також ми знижуємо залежність від зовнішніх постачань і пов’язані з цим операційні та репутаційні ризики», – прокоментував генеральний директор Групи «Ковальська» Сергій Пилипенко. 

Станом на липень 2023 року Група «Ковальська» має родовища з видобутку піску, пісковиків та вапняків у Львівській області, родовища гранітів у Житомирській області та родовища руслових пісків на річках Дніпро й Десна в Київській та Чернігівській областях відповідно.  


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#компанія Ковальська #власний флот #видобуток піску #річка Десна #новини Чернігівщини
Оголошення
live comments feed...