• Головна
  • Судові охоронці Чернігівщини взяли під варту черговий об'єкт - Сосницький районний суд
17:58, 16 липня 2023 р.

Судові охоронці Чернігівщини взяли під варту черговий об'єкт - Сосницький районний суд

У четвер, 13 липня, на пост пропуску та охорони Сосницького районного суду вперше заступили співробітники територіального управління Служби судової охорони у Чернігівській області. Відтепер 27 об'єктів, або 90% установ системи правосуддя, які розташовані на підвідомчій території управління, охоплені спеціалізованою охороною.

Про це повідомляє пресслужба ТУ ССО у Чернігівській області.

Судові охоронці Чернігівщини взяли під варту черговий об'єкт - Сосницький районний суд, фото-1

Представити підлеглих та привітати колектив з новим етапом в історії суду завітав начальник територіального управління Служби судової охорони полковник Служби Олександр Рибак.

Приміщення Сосницького райсуду ніколи не охоронялося жодним відомством. Тому з появою судової охорони працівники суду і його відвідувачі зможуть відчути новий якісний рівень безпеки, запевнив офіцер.

- Служба дуже серйозно ставиться до відбору співробітників у наші лави. Ми дбаємо про їх професійну підготовку, забезпечення спецзасобами та екіпіруванням, - зауважив Олександр Рибак. - Маю надію, що судова охорона виправдає ваші очікування і ми працюватимемо як одна команда, спільними зусиллями зміцнюючи довіру громадян до системи правосуддя.

Судові охоронці Чернігівщини взяли під варту черговий об'єкт - Сосницький районний суд, фото-2

Голова Сосницького районного суду Андрій Стельмах у свою чергу подякував за ініціативу прийняти суд під охорону, відзначивши, що безпека правосуддя тепер у надійних руках.

Не порушуючи традицій, на згадку про знакову подію керівник судових охоронців вручив голові суду символічну гравійовану табличку, а на знак пошани жінкам - квіти.

Судові охоронці Чернігівщини взяли під варту черговий об'єкт - Сосницький районний суд, фото-3

Довідка:

Служба судової охорони є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Служба підзвітна Вищій раді правосуддя та підконтрольна Державній судовій адміністрації України.

Територіальне управління Служби судової охорони у Чернігівській області було створене 11 березня 2020 року. Основними завданнями ТУ ССО у Чернігівській області є: контроль та організація практичних заходів, спрямованих на підтримання, громадського порядку в судах, недопущення і припинення проявів неповаги до суду, охорона приміщень судів, органів та установ системи правосуддя, забезпечення у суді безпеки учасників судового процесу, виконання функцій щодо державного забезпечення особистої безпеки суддів та членів їхніх сімей, працівників суду.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Сосницький районний суд #судові охоронці
Оголошення
live comments feed...