• Головна
  • Мільйони на «Теплокомуненерго», харчування та дерева: чернігівський виконком прийняв зміни до бюджету
12:37, 21 липня 2023 р.

Мільйони на «Теплокомуненерго», харчування та дерева: чернігівський виконком прийняв зміни до бюджету

Поламане дерево у Чернігові, світлина Сєргєя Карася

Поламане дерево у Чернігові, світлина Сєргєя Карася

Виконком чернігівської міськради прийняв зміни до бюджету міста на 2023-й рік.

-Пропонується перерозподілити між головними розпорядниками коштів: зокрема, 96 мільйонів ми спрямовуємо на програму забезпечення діяльності комунального підприємства «Теплокомуненерго»: 40 мільйонів – на капітальні ремонти, 11 мільйонів – на поточні ремонти, 4 мільйони на забезпечення заробітної плати та сплати енергоносіїв, - розповіла начальниця фінансового управління міськради Олена Лисенко.

Нагадаємо, КП «Теплокомуненерго» – це створена у 2022-му році комунальна організація, яка має замінити фірму «Технова» на чернігівській ТЕЦ.

-Хочу, щоб усі зрозуміли: ми не додаємо кошти, ми забрали протягом року з цих 90 (мільйонів гривень, які були початково закладені у бюджеті на «Теплокомуненерго», - прим.) – 74 (тобто більшу частину) на більш пріоритетні на той час дії. Забравши 74, зараз віддаємо 40, - пояснив в.о. міського голови Олександр Ломако. - Щоб не було ні в кого спекуляцій з цього приводу, чернігівська ТЕЦ цей опалювальний сезон пройде з комунальним підприємством «Теплокомуненерго». 21 серпня, у понеділок, ми «заходимо» на територію ТЕЦ й вже комунальне підприємство починає керувати ТЕЦ.

Як додав пан Ломако, наразі ТЕЦ готова до зими на 75%. Міська рада очікує, що до вересня ТЕЦ буде повністю готова до опалювального періоду. На підприємстві залишаться люди, які наразі працюють на фірму «Технова» – вони будуть працевлаштовані у комунальне «Теплокомуненерго».

Також, за словами Олени Лисенко, майже мільйон гривень спрямують на вирубку пошкоджених дерев, 13 мільйонів додатково виділять на забезпечення гарячим харчуванням відвідувачів дитячих садочків, 50 мільйонів – на школярів.

За зміни до бюджету члени виконкому проголосували одноголосно

Сєргєй Карась

Чернігівська медіа група

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#бюджет #Теплокомуненерго #Олена Лисенко #опалення #харчування #дерева
Оголошення
live comments feed...