• Головна
  • Лише за одного – чому у міському транспорті Чернігова не можна розрахуватися карткою за двох осіб
10:33, 26 липня 2023 р.

Лише за одного – чому у міському транспорті Чернігова не можна розрахуватися карткою за двох осіб

Лише за одного – чому у міському транспорті Чернігова не можна розрахуватися карткою за двох осіб

Останнім часом у міському транспорті Чернігова не можна розрахуватися банківською картою за двох осіб. За проханням наших читачів, ми вирішили дізнатися, чому так відбувається та чи вирішує Чернігівська транспортна компанія цю проблему.

У чернігівському громадському транспорті віднедавна за двох осіб не можна розрахуватися не лише транспортною картою, а й банківською. Як виявилося, таке правило розпочало діяти з 14 липня. Директор Чернігівської транспортної компанії Артем Тарасенко говорить:

Артем Тарасенко, Фото з мережі Інтернет

Артем Тарасенко, Фото з мережі Інтернет

«Ми зробили налаштування за рекомендацією платіжних систем та банків, оскільки трапляються випадки, коли друга-третя транзакція не проходить. Так буде й надалі, адже з вересня буде повноцінно працювати електронний квиток за стаціонарним валідатором. Якщо карткою розрахувалися за трьох осіб, контролер не буде бачити попередні транзакції. Так як квитки уже не друкуватимуться, перевірити оплату можна буде лише через валідатор, а там буде видно тільки останню транзакцію».

За словами Артема Тарасенка, не варто очікувати, що у міському транспорті знову можна буде розрахуватися банківською картою за двох осіб. Сподіваємося, чернігівці швидко звикнуть до нововведення і це не буде приносити дискомфорту.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернігів #проїзд #карта #оплата #транзакція
Оголошення
live comments feed...