• Головна
  • Пологовий будинок у Чернігові отримав сучасне медичне обладнання на майже 1,5 млн грн
17:33, 26 липня 2023 р.

Пологовий будинок у Чернігові отримав сучасне медичне обладнання на майже 1,5 млн грн

Пологовий будинок у Чернігові отримав сучасне медичне обладнання на майже 1,5 млн грн

Чернігівський пологовий будинок отримав від благодійного фонду «280 днів» сучасну дороговартісну апаратуру. Про це повідомляє пресслужба фонду.

В межах реалізації проєкту «Покращення репродуктивної безпеки громади м. Чернігів та Чернігівської області» благодійний фонд «280 днів» закупив і передав пологовому будинку систему ультразвукового діагностичного дослідження Versana Balance, 7 фетальних моніторів L8 LED+LCD, які дозволяють здійснювати обстеження в тому числі і багатоплідної вагітності, та 2 мультипараметрових монітори пацієнта Brightfield Healthcare для моніторингу стану плода та матері загальною вартістю 1 419 000 грн.

Нагадаємо, КНП «Пологовий будинок» надає висококваліфіковану акушерсько-гінекологічну та неонатологічну допомогу мешканцям Чернігова та області. Чернігівська область постраждала від російського повномасштабного вторгнення; сам пологовий будинок зазнав обстрілів. Обстріли області тривають і сьогодні.

«Через повномасштабне вторгнення суттєво загострилася демографічна криза в Україні. Показники народжуваності стрімко знижуються, і тому цінність кожної вагітності неймовірно зростає. В таких умовах вагітні українки заслуговують мати доступ до якісного діагностичного обладнання, яке дозволить лікарям вчасно розпізнати ускладнення і оперативно на них відреагувати. Ми щасливі, що завдяки підтримці Програми розвитку ООН змогли підсилити КНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради» необхідним устаткуванням, яке дозволить надати немовлятам м. Чернігів та області найкращий можливий старт в житті», - зазначає Алеся Азарова, директорка благодійного фонду “280 днів”.

Чернігівський пологовий будинок єдиний в області спеціалізується на веденні передчасних пологів, а також приймає вагітних з тяжкою екстрагенітальною патологією. Кількість передчасних пологів з початку повномасштабного вторгнення збільшилася вдвічі – через значний стрес у вагітних, погане харчування, інфекції. Пологовому будинку не вистачало високоякісного устаткування для надання ефективної допомоги з використанням усіх потужностей закладу.

«Захист і піклування про нове життя – це захист майбутнього України. Щодня лікарі нашого медичного закладу докладають неймовірних зусиль задля того, щоб допомогти жінкам, які прийняли сміливе рішення стати мамами, незважаючи на жахи війни. Ми надзвичайно вдячні благодійникам за придбане обладнання, завдяки якому суттєво зросла спроможність пологового будинку надавати якісну допомогу вагітним», - говорить Василь Гусак, директорКНП «Пологовий будинок» Чернігівської міської ради.

Василь Гусак

«Пологовий будинок у Чернігові протягом останнього десятиліття працює як перинатальний центр. Це – надкластерний заклад, центр третинного рівня – такий, що надає спеціалізовану допомогу населенню всієї області. Медичний персонал пологового сумлінно виконує свою роботу попри близькість до кордона з ворогом, допомагаючи мешканкам області і жінкам-ВПО відчути радість материнства. Разом з партнерами ми докладаємо зусиль задля того, щоб обладнати медзаклади області найсучаснішою апаратурою заради майбутніх поколінь і висловлюємо щиру вдячність благодійникам за підсилення чернігівського пологового», – каже Жанна Шерстюк, заступниця голови Чернігівської обласної державної адміністрації.

Довідково:

Благодійний фонд «280 днів» протидіє ускладненням вагітності в Україні і опікується вагітними жінками. Фонд підтримує пологові будинки і перинатальні центри із закупівлею обладнання і супутніх товарів, надає адресну допомогу вагітним, які опинилися у скруті через війну, а також реалізує інформаційні проєкти для майбутніх батьків.

Проєкт «Покращення репродуктивної безпеки громади м. Чернігів та Чернігівської області» реалізовано БФ “280 днів” у рамках проєкту ПРООН «ЄС за діалог: Зміцнення стійкості України для реагування на нагальні потреби центральної і місцевої влади, а також населення, що постраждало внаслідок війни» за фінансової підтримки Європейського Союзу.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#пологовий будинок #сучасна медична техніка #медтехніка #благодійники #Василь Гусак
Оголошення
live comments feed...