• Головна
  • Гороскоп на тиждень 31 липня - 6 серпня: левам - спокуси, стрільцям - кохання
10:02, 30 липня 2023 р.

Гороскоп на тиждень 31 липня - 6 серпня: левам - спокуси, стрільцям - кохання

Зображення "Depositphotos"

Зображення "Depositphotos"

Вже незабаром почнеться серпень - останній місяць літа. Ми дізналися що останній день липня та "дебютна" частина серпня підготувала для представників різних знаків зодіаку. 

А тепер ділимося з Вами цими знаннями: 

ОВЕН (21.03-20.04).

Можливi рiзкi змiни в настрої, емоцiйнi зриви або хвороба. Овни можуть опинитися в сторонi вiд важливих сiмейних заходiв. У другiй половинi тижня вiрогiднi легка депресiя, переживання через неможливiсть визначитися в особистому життi. Можливi незрозумiлi вчинки, упертiсть, що буде замiнюватись повним пiдкоренням людям i обставинам.

Сприятливi днi: 5; несприятливi: 2.

ТIЛЕЦЬ (21.04-21.05).

Пасивний, споглядальний тиждень, обiцяє бути важким. Запланованi зустрiчi, переговори або поїздки пройдуть невдало. Фiнансове становище Тiльцiв може дещо покращитися. Тиждень якнайкраще пiдходить для полiпшення вiдносин в сiм`ї.

Сприятливi днi: 1; несприятливi: 3.

БЛИЗНЮКИ (22.05-21.06).

Ймовiрне вiдчуття майбутньої втрати, розриву взаємозв`язку мiж минулим i майбутнiм. У такому станi багато Близнюкiв впадуть в депресiю, вiдчують безпораднiсть, значно знизиться їхнiй iмунiтет. Лише духовно розвиненi Близнюки будуть здатнi подолати негативнi тенденцiї цього тижня. Вiрогiднi проблеми, пов`язанi з близькою людиною або родичами. Можливо, що вiд випадкових людей залежатиме, розлучитеся ви назавжди або продовжите вiдносини.

Сприятливi днi: 4; несприятливi: 2.

РАК (22.06-22.07).

Можливо, що проблеми минулих рокiв, про якi Раки вже стали забувати, випливуть назовнi i стануть причиною змiн в їхньому життi. Раки повиннi приготуватися почути несподiвану приємну новину. Вони можуть вiдчути, що життєвих сил i особистої енергетики цiлком достатньо для вирiшення виниклих проблем. У багатьох представникiв цього знаку дiйсно великий потенцiал сил. Духовно розвинених Ракiв пiдтримають вищi сили.

Сприятливi днi: 2; несприятливi: 6.

ЛЕВ (23.07-23.08).

Напружений тиждень, який пройде пiд знаком спокуси, невiрностi, обману, помилкових обiцянок. Багатьом буде важко поступати згiдно своїх переконань. Податливiсть на поганi вчинки може вiдвести з правильного шляху, зiпсувати будь-яку почату справу або вiдносини, що склалися. Тиждень сприятливий для будiвництва, ремонту. Ймовiрно, вам запропонують нову посаду або у вас з`явиться можливiсть додаткового заробiтку. Принесуть користь лiкувальнi i косметичнi процедури.

Сприятливi днi: 5; несприятливi: 31.

ДIВА (24.08-23.09).

Напружений тиждень, пов`язаний з духовним очищенням, пiзнанням етичних законiв, прозрiнням. Прекрасний тиждень для нетрадицiйних методiв лiкування. Перiод сприяє дiловiй активностi, плануванню, вiдкриттям в науцi, творчим знахiдкам. Ймовiрно, мають вiдбутися витрати, але вкладенi грошi окупляться сторицею.

Сприятливi днi: 4; несприятливi: 1.

ТЕРЕЗИ (24.09-23.10).

Тиждень припускає розщеплення свiдомостi, духовне падiння. Ймовiрне пiдкорення Терезiв волi i свiдомостi аморальних людей, здатних на найганебнiшi вчинки. Тиждень припускає пiдкорення старшим, виконання обов`язку. Небажання нести вiдповiдальнiсть за скоєне може поставити вас пiд важкi удари долi. У другiй половинi тижня несподiвана звiстка примусить вас переглянути плани на майбутнiй тиждень.

Сприятливi днi: 2; несприятливi: 3.

СКОРПIОН (24.10-22.11).

Тиждень вiдмiчений емоцiйним сплеском, активiзацiєю творчих прагнень, спокусами плотi. Можливо, що Скорпiонам прийдуть в голову неприборканi фантазiї. Вони ризикують пiддатися iлюзiям, якi можуть залишити неприємний слiд в їхнiй пам`ятi. Тиждень сприятливий для покупок, перевлаштування побуту, ремонту. Скорпiони можуть розкрити свої творчi здiбностi навiть в найзвичайнiших заняттях. Можливо, їм вдасться досягти успiху в тому, про що вони таємно завжди мрiяли i що може зробити їх, як їм здається, по-справжньому щасливими.

Сприятливi днi: 31, 4; несприятливi: 3.

СТРIЛЕЦЬ (23.11-21.12).

У Стрiльцiв-чоловiкiв вiрогiдна завищена самооцiнка. Вдалий час для рекламних кампанiй. Не виключене виникнення нового роману або вiдновлення старих стосункiв. Сприятливий тиждень для укладення шлюбу, зачаття, колективних заходiв, участi в спортивних змаганнях. Прекрасний тиждень для кохання i романтичних пригод. Багато Стрiльцiв вiдрiзнятимуть оптимiзм, вiра в свої сили, дружелюбнiсть i умiння слiдувати загальноприйнятим нормам. Оточуючi високо оцiнять потенцiал Стрiльцiв, i багато хто пiде за ними.

Сприятливi днi: 3; несприятливi: 1.

КОЗЕРIГ (22.12-20.01).

Можливо, що вир подiй поглине Козерогiв-бiзнесменiв цiлком. Вони виявляться всiм потрiбнi. Можливе непорозумiння з близькими, пов`язане з матерiальними питаннями. Тиждень припускає зниження енергетичного потенцiалу, втрати. Зростуть недовiрливiсть i образливiсть Козерогiв. Будь-яка дрiбниця може вивести їх з себе. Ймовiрна безлiч вибухонебезпечних ситуацiй.

Сприятливi днi: 4; несприятливi: 31.

ВОДОЛIЙ (21.01-19.02).

Тиждень завершення всiх нагальних справ i пiдбиття пiдсумкiв. Вiрогiднi подiї, якi нагадають Водолiям про минуле i пiдкажуть їм напрям дiяльностi в майбутньому. Друзi i близькi можуть надати пiдтримку. Зiрки застерiгають Водолiїв вiд випадкових знайомств: чужак може зробити негативний вплив на їхнє особисте життя.

Сприятливi днi: 2; несприятливi: 1.

РИБИ (20.02-20.03).

Попереду Риб чекають фiнансовi проблеми. У другiй половинi тижня можливi ускладнення у вiдносинах з дiтьми. Не йдiть на поводi у своїх родичiв i сусiдiв. Тиждень сприятливий для органiзацiйних заходiв. Можна вирiшувати нагальнi питання, що стосуються кадрiв, обладнання, розширення територiї. Тиждень припускає переоцiнку цiнностей. Вiн пройде пiд знаком любовних розчарувань.

Сприятливi днi: 6; несприятливi: 1.

Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Гороскоп #прогноз #астрологія #овни #тиждень
Оголошення
live comments feed...