
17:21, 1 серпня 2023 р.
У Чернігові біля банкомату жінка знайшла велику суму грошей: поліція розшукує власника

Днями до поліції звернулася небайдужа і порядна мешканка Чернігова, яка повідомила, що біля одного з банкоматів міста виявила гроші на підлозі. Аби встановити власника, жінка звернулася до поліції.
Наразі знахідка перебуває в Чернігівському районному управлінні поліції, повідомляє пресслужба Нацполіції у Чернігівській області.
Власника грошей просять звернутися за адресою Старобілоуська, 4-а та надати підтверджуючу інформацію про належність вам цих коштів.
Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
Останні новини
ТОП новини
Спецтема
Оголошення
14:16, 20 червня
26
10:10, 18 червня
19:47, 13 червня
15:05, Вчора
10