19:45, 5 серпня 2023 р.

Чернігівська студентка завоювала "срібло" Всесвітньої Універсіади

Юлія Лобан, світлина "Simon Hofmann | European Athletics via Getty Images"

Студентка НУ "Чернігівського колегіуму" Юлія Лобан завоювала "срібло" літньої Універсіади, яка у ці дні триває у Китаї.

Представниця України виступала у легкоатлетичному семиборстві й лідирувала після чотирьох видів програми. Але восьме місце у стрибках у довжину (Лобан стрибнула на 5, 90) позбавило її лідерства.

У підсумку українка набрала 6063 бали, лише на 44 пункти відставши від переможниці - Крістіни Ізабель Пош з Австрії та на 140 балів випередивши Мадлен Лідію Болл зі Швейцарії, котра стала "бронзовою" призеркою змагань.

Нагадаємо, як ми розповідали раніше, ще одна студентка "Чернігівського колегіуму" Анна Казакова змагалася на Універсіаді у дзюдо серед жінок у ваговій категорії до 78 кілограмів. Втім, не змогла пройти далі 1/8 фіналу.

Літня Універсіада триватиме до 8 серпня. Наразі збірна України займає 11-те місце у загальнокомандному заліку, маючи на своєму рахунку 4 "золотих", 4 "срібних" та 3 "бронзові" медалі.

Зазначимо, що, не дивлячись на навчання у чернігівському ВНЗ,  на загальноукраїнському рівні Юлія Лобан з 2023-го року представляє Київську область (з 2016 по 2022-й роки атлетка виступала за Чернігівщину).