• Головна
  • Гороскоп на тиждень 14-20 серпня: Близнюкам - успіх, Тільцям - гарний настрій
09:08, 13 серпня

Гороскоп на тиждень 14-20 серпня: Близнюкам - успіх, Тільцям - гарний настрій

Гороскоп на тиждень 14-20 серпня: Близнюкам - успіх, Тільцям - гарний настрій

Попереджений – значить озброєний! Вже завтра розпочнеться черговий тиждень, зі своїми складнощами, успіхами та переживаннями. На всіх нас чекають різні події як успішні, так і не дуже. Але все це складові життя, без яких неможливо.

Тож пропонуємо вам ознайомитися з гороскопом на 14-20 серпня.

ОВЕН

У цей час слід ретельно уникати ревнощів, сімейних сварок, конфліктів на роботі і таких ситуацій, де можливе здирство. До того ж тиждень може супроводити підвищене прагнення до спокійного і природного способу життя, якому заважають реалізуватися навколишні побутові, соціальні або політичні умови. Бракує розуміння емоцій інших людей, що деколи призводить до надмірної вимогливості і низького рівня відносин.

Сприятливі дні: 18, 20; несприятливі: 19.

ТЕЛЕЦЬ

Гарний настрій і незвичайна рухливість. Приділіть увагу своєму одягу, побуту, а головне – харчуванню та оздоровчим заходам. Показані прогулянки, перебування на свіжому повітрі, провітрювання приміщення. Краще вживати тільки легку їжу і цілющу воду. Слушний період для спільних інтелектуальних занять з членами сім’ї, розвиваючих ігор з дітьми. Можливий несподіваний прихід гостей.

Сприятливі дні: 15, 19; несприятливі: 16.

БЛИЗНЮКИ

Вас може відвідати несподіваний успіх, велика удача у справах, прибуток від тих справ, на які ви й не розраховували. Можна ризикнути великими грошима, сміливо ухвалювати неординарні рішення. Взагалі, період сприятливий для будь-якої ділової та комерційної активності: укладення угод і договорів, налагодження відносин з керівництвом, впливовими людьми, відвідування офіційних інстанцій.

Сприятливі дні: 17, 20; несприятливі: 18.

РАК

Справи, які ви відсунули на тривалий період, цього тижня можуть бути вдало вирішені. Проте в цей час слід бути розсудливішим, уважнішим і наполегливішим. Для остаточного успішного завершення справи добре було б скористатися порадою досвідченого старшого товариша. Вдало здійснюються звернення в офіційні інстанції. Цей період відзначений певним прогресом і в матеріальному відношенні.

Сприятливі дні: 14; несприятливі: 19.

ЛЕВ

Хороша організація і можливість успішного планування у професійній, суспільній або адміністративній діяльності і в бізнесі. Поліпшення фінансового і соціального становища, але лише завдяки величезним зусиллям з вашого боку. Вдалий період у корпоративному бізнесі, для підписання довгострокових операцій і контрактів.

Сприятливі дні: 18, 20; несприятливі: 15.

ДІВА

З’являється настрій на боротьбу, пристрасне прагнення до здійснення поставленої мети. Діючи в той же час абсолютно спонтанно, ви долаєте всі перешкоди. Оскільки постійно дієте за власним розсудом і не піддаєтеся жодному впливу інших, то на своїх близьких людей ви будете впливати, як особливо сильна і приваблива особа.

Сприятливі дні: 16, 19; несприятливі: 17.

ТЕРЕЗИ

Відчутний прогрес у справах, особливо в корпоративному бізнесі або політиці. Можлива зміна характеру зайнятості, стилю роботи, посадові переміщення. Цікавість до наукових досліджень і різних експериментів, прагнення до реформ у професійній сфері та підприємництві. Хороший період для політиків і військових, представників великого бізнесу, вчених.

Сприятливі дні: 18, 19; несприятливі: 14.

СКОРПIОН

Хороший період для придбання електроніки, оргтехніки і засобів зв’язку, для модернізації ділової сфери і стилю відносин у колективі і з партнерами. Отримання потрібної інформації, добрих вістей. Сприятливе рішення деяких фінансових питань. Прекрасний ефект дає будь-яка розумова діяльність, складання іспитів, отримання нових знань. Установлення нових корисних зв’язків і відносин.

Сприятливі дні: 15; несприятливі: 19.

СТРIЛЕЦЬ

Усі справи в цей період створюються на тривалий термін. Заснування підприємств на тривалий термін, страхування придбаної нерухомості, зведення будинку, купівля сільськогосподарських угідь або що-небудь подібне повинне бути обов’язково зроблено в цей період. Ділові зв’язки, які встановилися в цей час, будуть дуже цінними для майбутнього.

Сприятливі дні: 20; несприятливі: 18.

КОЗЕРIГ

Тиждень зібраності відчуттів і вироблення свого стилю. Для цього періоду характерна зріла оцінка ділових і фінансових проблем, здібність до серйозної роботи, створення солідного фундаменту майбутніх успіхів. Хороший період для зміцнення виробничої і фінансової дисципліни, облагороджування і встановлення міцних, тривалих контактів з партнерами і товаришами по службі, начальством, впливовими людьми.

Сприятливі дні: 17; несприятливі: 14.

ВОДОЛІЙ

Тиждень вдалий для початку нових справ, а також занять спортом. Це час підвищеної контактності і заповзятливості. Здатність динамічного планування, координації дій і заповзятливість у спілкуванні з колегами і діловими партнерами допоможуть вам. Хороший період для переговорів, обговорення подальшої стратегії роботи, підписання короткочасних контрактів.

Сприятливі дні: 20; несприятливі: 16.

РИБИ

Вам знадобиться терпіння, витримка і цілеспрямованість, а також непохитність і твердість. Укладені протягом цього періоду контакти будуть глибокими і тривалими. Цей період особливо сприятливий для навчання і для його завершення, а також для всіх операцій, що стосуються володіння землею, корисних копалин і предметів, що мають тверду вартість. Зміна професії обіцяє майбутнє поліпшення становища.

Сприятливі дні: 19, 20; несприятливі: немає.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Гороскоп #прогноз #знак зодіаку #Лев #Близнюки #серпень
Оголошення
live comments feed...