• Головна
  • «3 літра на зиму вистачає»: чи люблять чернігівці мед
17:04, 24 серпня

«3 літра на зиму вистачає»: чи люблять чернігівці мед

«3 літра на зиму вистачає»: чи люблять чернігівці мед

Цього разу вирішили запитати у чернігівців, як часто вони споживають мед, чи люблять цей продукт? Чи знають якісь секрети, як правильно вибирати мед і, може, розкажуть нашим читачам? Чи запасаються медком на зиму?

Андрій, безробітний

- Мед купую кожного року, зазвичай на «Привокзальному» беру або біля льотного училища, бо там люди своє продають. Купую у тих, хто постійно там стоїть, адже вони не будуть ризикувати своєю репутацією. Цього року вже придбав для проби мед з акації, гречаний і різнотрав’я. Раніше запасався, купував по 4 літри, а тепер баночками по 0,5 беру. Мед подорожчав: раніше був 100, а зараз 120.

«3 літра на зиму вистачає»: чи люблять чернігівці мед, фото-1

Володимир, пенсіонер

- Сусід торгує медом, тому далеко й ходити не треба, беру у нього - дуже гарний мед. Можу літру купити і вистачає надовго. Навіщо брати багато, якщо навпроти мене є гараж, де завжди можна купити? Іноді сусід за допомогу якусь пригощає. Я люблю свіжий мед, можу з молоком вживати.

«3 літра на зиму вистачає»: чи люблять чернігівці мед, фото-2

Айтен, банківський працівник

- У нашого діда в селі своя пасіка. В нього здебільшого мед-різнотрав’я. Він робить не на продаж, бо здоров’я не має на це, а для себе, для онуків. Нам десь 3 літра на зиму вистачає. Вживаємо частіше, коли дитина хворіє, або просто так.

«3 літра на зиму вистачає»: чи люблять чернігівці мед, фото-3

Юрій, військовослужбовець

- Мед не купую, бо родичі самі виробляють, у них є пасіка. Роблять для себе. Переважно це гречаний мед і з акації. Мені більше довподоби з акації - він солодший і більш насичений смак. Але ми, щиро кажучи,не запасаємося на зиму.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#опитування #думка чернігівців #мед #пасіка
Оголошення
live comments feed...