• Головна
  • Чернігівські депутати не підтримали рішення суду
17:20, 14 вересня 2023 р.

Чернігівські депутати не підтримали рішення суду

Чернігівські депутати не підтримали рішення суду

Чернігівські депутати не змогли прийняти рішення «Про надання дозволу на розроблення проєкту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянину, для будівництва і обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка)», яке було винесено на розгляд 34-ої (позачергової) сесії Чернігівської міської ради VIII скликання.

Цим рішенням депутати мали надати громадянину Березинському дозвіл на розроблення проекту землеустрою ділянки площею 0,1 га для будівництва і обслуговування житлового будинку на вулиці Танкістів обласного центру.

Причому це рішення було обумовлено не власним бажанням народних обранців, а рішенням Чернігівського окружного адміністративного суду:

- Чернігівська міська рада повинна надати дозвіл на розробку проекту землеустрою. Ми у 2018-му році, у липні, відмовили у наданні дозволу даному громадянину, так як дана локація розроблена для воїнів, сім’ям загиблих для даних потреб. Ми зробили відмову (тобто у 2018-му році відмовили пану Березинському, - прим.) на підставі того, що це буде сім’ям загиблих (захисників України, - прим.). Він звернувся з позовом до суду. Ми пройшли всі інстанції до Верховного суду. Потім виконавча служба надала нам припис на виконання рішення суду й на сьогодні цей припис вже має такий… Якщо міська рада не прийме дане рішення, то будуть накладатися на чернігівську міську раду стягнення, - пояснив депутатам необхідність цього рішення начальник міського управління земельних ресурсів Василь Дмитренко.

Тим не менш, депутати це рішення не прийняли. «За» висловилися лише 10 обранців з 25, що були присутні у залі на початок сесії. Ще 10 депутатів не голосували.

Таким чином, ймовірніше, за цю позицію депутатів чернігівській міській раді доведеться заплатити у прямому значенні цього слова…

Сєргєй Карась
Чернігівська Медіа Група


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#проєкт землеустрою #сесія #вул. Танкістів #Василь Дмитренко #рішення суду #депутати
Оголошення
live comments feed...