• Головна
  • «Відсвяткуємо після Перемоги». День Чернігова 2023 відбудеться без святкувань
10:47, 20 вересня

«Відсвяткуємо після Перемоги». День Чернігова 2023 відбудеться без святкувань

«Відсвяткуємо після Перемоги». День Чернігова 2023 відбудеться без святкувань

«Відсвяткуємо після Перемоги», – так в.о. міського голови Олександр Ломако сказав про День Чернігова, котрий відзначають 21 вересня. Цього року жодних святкувань, – йшлося під час наради у муніципалітеті 19 вересня.

Про це повідомляє телеканал «Дитинець».

– Ніяких заходів не плануємо, тому що не час зараз святкувати. У нас будуть деякі заходи по відзначенню працівників комунальних підприємств, які роблять все, щоб місто у будь-яких важких умовах жило, функціонувало і гідно виглядало. Звичайно же відзначимо лікарів наших, військових. Тому що завдяки ним ми маємо можливість жити, працювати, дивитися завтрашній день в рідному місті. А якихось заходів для містян чи урочистих прийомів ми не плануємо. І зрозуміло, що зараз це не потрібно робити. Відсвяткуємо після Перемоги, – зазначив Олександр Ломако, в.о. Чернігівського міського голови, секретар Чернігівської міської ради.

Олександр Ломако, в.о. міського голови Чернігова

Олександр Ломако, в.о. міського голови Чернігова

Щодо самої дати Дня міста, історія якого налічує понад ХІІІ століть, але офіційна дата – День вигнання нацистів, коли один окупаційний режим замінив інший, – і з приводу якого роками точилися дискусії. Серед пропозицій було перенести святкування на день отримання Черніговом Магдебурзького права, тобто права на самоврядність.

Ломако зазначив, що такі системні рішення потребують часу, зокрема, і на обговорення.

– Приймати рішення з цього питання потрібно також після Перемоги. Як мінімум не сьогодні. Колись щодо питання пам’ятнику я казав, що війна не закінчилася і потрібно дочекатися нашої Перемоги. Може так статися, що якийсь видатний чернігівець і стане видатним після того, який над палаючим кремлем підніме прапор України, – і ми це зробимо на пам’ятнику нашій Перемозі. Треба почекати.


Хочете швидше дізнаватися про найцікавіші і найважливіші новини?
Приєднуйтесь до наших каналів:
- в TELEGRAM
- у VIBER
- в 
INSTAGRAM
Тут тільки найактульніші відео, новини та історії Чернігова!

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#День міста #нарада #Чернігівська міськрада #Олександр Ломако
Оголошення
live comments feed...