• Головна
  • МОН підтримує відсторонення від очного навчання дітей, які не щеплені від кору
14:03, 24 вересня

МОН підтримує відсторонення від очного навчання дітей, які не щеплені від кору

МОН підтримує відсторонення від очного навчання дітей, які не щеплені від кору

Міністерство освіти і науки України висловило позицію щодо відвідування дитячих закладів без щеплень проти кору.

Через високий ризик спалаху хвороби в нашій країні головний державний санітарний лікар в Чернігівській області Олександр Чепурний видав постанову про відсторонення від очного навчання дітей, які не щеплені від кору. Чернігівщина стала другою після Рівненської області, де для запобігання інфекційним захворюванням у дитячих закладах було прийнято таке рішення. Постанова прийнята згідно зі статтею 15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», яка регламентує, що невакциновані діти не можуть відвідувати виховні, навчальні, оздоровчі та інші дитячі заклади, за винятком тих, хто має медичні протипоказання до вакцинації.

«Міністерство освіти і науки підтримує такі заходи безпеки від інфекційних захворювань в дитячих закладах. Перебування невакцинованих дітей в організованих колективах створює ризик виникнення спалаху кору, що є загрозою для життя й здоров'я як самих учнів, так і працівників закладу освіти та членів родин», – заявляє Оксен Лісовий, міністр освіти і науки.

Міністерство освіти і науки, Міністерство охорони здоров'я та Центр громадського здоров'я закликають батьків не нехтувати плановими щепленнями та вакцинувати дітей проти кору, паротиту та краснухи.

Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію
#Чернігівщина #кір #щеплення #навчання #вакцинація #діти #МОН
Оголошення
live comments feed...